Bigo Live Hesabımı Nasıl Silerim

21632
bigo live hesabimi nasil silerim

Bigo Live Hesabımı Nasıl Silerim

Bu yazımızda bigo live hesabımızı nasıl sildiğimizi paylaştık. Eğer sizde bigo live hesabımı nasıl silerim diyorsanız bu yazımız tam size göre. Bigo Live uygulaması Bigo Teknolojisi. Ltd Bigo, görüntülü sohbet edilen sosyal ağdır. PC Windows da dahil olmak üzere tüm Android ve iPhone kullanıcıları için piyasaya sürüldü. Öncelikle belirlemek belirtelim tek tıklama ile bigo live hesabımızı silemiyoruz. Bu sebepten size Bigo Live yöneticilere mail gönderip hesabımızı sileceğiz.

 

bigo live hesap silme
bigo live hesap silme

Bigo Live Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

– Öncelikle, Bigo Live Uygulaması’ nda hesap oluştururken kullandığınız e-posta ile oturum açın.

–  Uygulama üzerinden “Yardım ve Geri Bildirim” sekmesine tıkayınız.

bigo hesap silme
bigo hesap silme

 

– Daha sonra “Geri Bildirim” sekmesine tıklıyoruz.

bigo hesap silme linki
bigo hesap silme linki

– Geri bildirim ekranı açılacak. Ekranda “recharge / withdraw” seçeneğine tıklıyoruz. “Your Contact Information (iletişim bilgileriniz)” yazan yerin altındaki kutucuğa Bigo Live uygulamasına üye olduğumuz mail adresimizi yazıyoruz. “Problem Description (problem tanımı)” Hesabımızı kapatmak istediğimizi ingilizce olarak belirtmemiz gerekiyor. “ please delete my bigo live account ” yazın. Eğer herhangi bir sebepten ekran görüntüsü yüklemek isterseniz “upload screenshot” başlığının altında + işaretine tıklayarak yükleyebilirsiniz. Bu işlemler bitince Submit düğmesine tıklıyoruz.

bigo live hesap kapatma
bigo live hesap kapatma

 

– Eğer bir eksik yada yanlış varsa böyle  bir uyarı ile karşılaşırız. Geri dönüp yanlışı düzeltin.

bigo hesap kapatma
bigo hesap kapatma

– Herşey tamamlanınca ” geri bildiriminiz için teşekkür ederim, 24 saat içinde yanıt alacaksınız. Lütfen geri bildirimimi kontrol edin ” yazan bilgilendirme ekranını görmektesiniz.

bigo hesap sil
bigo hesap sil

– Başvurunuzun açıklaması “Yardım ve Geri Bildirim” başlığı altında bulabilirsiniz