Discord Hesabımı Nasıl Silerim

252
Discord Hesabımı Nasıl Silerim

Discord Hesabımı Nasıl Silerim

Discord Hesabımı Nasıl Silerim: Discord, 21 Temmuz 2019 itibari ile 250 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan ve video oyunu oynayan oyuncular için geliştirilen sesli-yazılı iletişim programıdır. Discord Windows, MacOS, Linux, İOS, Android ve Arama motorları üzerinde çalışabilmektedir.

Discord, topluluklarınız, oyunlarınız ve arkadaşlarınız için hepsi bir arada bir iletişim uygulamasıdır. Oyuncular cihazlarında oyun oynarken Discord’da oturum açabilir ve bir veya daha fazla oyuncu ile grup sohbeti yapabilirler. Ayrıca görüşmek istemediğiniz kullanıcıları engelleyebilir, görmek istemediğiniz içeriklerden kaçınabilirsiniz

 

Discord’un Öne Çıkan Bazı Özellikleri

“- Organize kanallar, grup sohbetini tıkamadan videoları paylaşmak, buluşmaları koordine etmek veya sadece gününüz hakkında konuşmak için bolca alan sağlar.
– Açık ses kanalları takılmayı kolaylaştırır. Özgür olduğunuzda bir ses kanalında oturun ve arkadaşlar aramak zorunda kalmadan anında atlayabilirsiniz.
– Nereye giderseniz gidin güvenilir, yüksek kaliteli iletişim – mobil ve masaüstünde Discord arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapın.

– Videoya merhaba dal, arkadaşlarının oyunlarını akışını kolayca izle veya istediklerinde ekran paylaşımı oturumu için toplan.
– Herhangi bir görüntüyü kendi özel emojilerinize dönüştürün veya ihtiyacınız olan tüm GIF ve reaksiyonlarla kendinizi ifade edin.
– Komik bir videodan en son grup fotoğraflarınıza kadar her şeyi paylaşın ve daha sonra hatırlamak için favorilerinizi sabitleyin.

5 VEYA 500.000 TOPLULUKLAR İÇİN
– Özel izinler arkadaşlarınızı gruplandırabilir, loncanızı düzenleyebilir veya dünyanın dört bir yanındaki topluluk hayranlarını bir araya getirebilir.
– Üyelere denetim yetkileri vermek için roller atayın veya üyeleri tek bir etiketle aynı anda mesajlaştırabileceğiniz gruplara ayırın.
– Yöneticilerin, süper hayranların veya diğer özel topluluk üyelerinin kendileri için bir yerde sohbet edebileceği VIP kanalları oluşturun.”

 

Discord Hesabı Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Discord mobil uygulamasını açıyoruz ve sol üstte bulunan menüye tıklıyoruz. Daha sonra Ayarlar (Dişli çark) > Hesabım > Hesabı Devre Dışı Bırak

Bu işlem oturumunu derhal kapatacak ve hesabına kimse erişemeyecek

Şifrenizi girin ve “Devre Dışı Bırak” butonuna tıklar hesabınız devre dışı bırakabilirsiniz

Discord Hesabı Nasıl Silinir

Discord mobil uygulamasını açıyoruz ve sol üstte bulunan menüye tıklıyoruz. Daha sonra Ayarlar (Dişli çark) > Hesabım > Hesabı Sil

Bu seni anında hesabından çıkaracak ve tekrar giriş yapamayacaksın

Şifrenizi girin ve “Sil” butonuna tıklar hesabınız silebilirsiniz.