Home Tags Carrefoursa üyelik iptali nasıl yapılır

Tag: carrefoursa üyelik iptali nasıl yapılır

Carrefoursa Hesap Silme

Carrefoursa Hesap Silme

Carrefour Grubu ilk marketini 15 Haziran 1963’ te Fransa’ da açarak modern perakendeciliğin temelini oluşturmuştur. Türkiye’ de ise ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’ de açan Carrefour, Hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firmadır. Bugün 30 ülkede, yaklaşık 11 binin üzerinde marketi ve 350 bin çalışanı bulunan Carrefoursa’ da online sipariş vermenize olanak sağlayan carrefoursa.com sitesinde açtığınız hesabınızı Carrefoursa Hesap Silme yazımız ile silmenize yardımcı oluyoruz.

Carrefoursa Hesabı Nasıl Silinir

Carrefoursa hesabımızı silmek için profilimizde bir seçenek sunulmamış. Bu sebepten Carrefoursa hesabımızı silinmesi için talepte bulunmamız gerekiyor.

bilgi@carrefoursa.com mail adresine bir e-posta gönderip silme talebinde bulunabiliriz. Diğer iletişim yollarını https://www.carrefoursa.com/tr/sizidinliyoruz bağlantı adresinden öğrenebilirsiniz.

Konusu “Carrefoursa Hesap Kapatma” olan içinde Carrefoursa hesabınızı silme istediğinizi yazan bir mail gönderin. Mesajınız içinde mutlaka üye olduğunuz mail adresinizi de yazın.

Carrefoursa hesap silme
Carrefoursa hesap silme

Ertesi gün gönderdiğim e-postaya yanıt vermişler ve Carrefoursa hesabımı silmişler.

Carrefoursa hesabı nasıl silinir
Carrefoursa hesabı nasıl silinir

LAST COMMENTS