Home Tags Chatous Hesabı Nasıl Silinir

Tag: Chatous Hesabı Nasıl Silinir

Chatous Hesap Silme

Chatous Hesap Silme

Chatous Hesap Silme

Chatous Hesap Silme: Chatous’ta, dünyanın her yerinden üyelerle ilgi duyduğunuz konular hakkında görüşebileceğiniz ve rastgele insanlarla karşılaşacağınız sohbet uygulamasıdır! Konuşmaktan hoşlandığınız kişilerle bağlantıda kalın ve görüntülü sohbet ve fotoğraf paylaşımı yoluyla sohbet sohbetini hayata geçirin.

 

Chatous Hesabının Özellikleri:
★ Önemsediğin konularla ilgili kişileri bulmak için gönderim yapabilir yada bir #hashtag seçebilirsin. Bu sayede bir sohbete bağlanarak aynı etiketi seçen biriyle konuşabilirsin.

★ Anonimlik sayesinde kimliğinizi koruyun. Görüntüleme adınız aratılabilir değildir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. İki tarafta bir sohbeti herhangi bir zamanda kapatabilirler.

★ Mesajlar, sohbetler ve Chatous’daki diğer tüm aktiviteler sorunsuz şekilde web platformumuz ile senkronize edilir (www.chatous.com) – gerçek çoklu-platform uyumluluğunu tecrübe edin!

★ Kolayca fotoğraflar, videolar ve sesli mesajlar paylaşın! Silinip silinmeyeceğini siz belirlersiniz.

★ Sohbetlerde favori YouTube videolarınızı paylaşın.

Chatous Hesabı Nasıl Silinir

– Chatous hesabınızı silmek için uygulamasında yada sitesinde bir seçenek sunulmamış. Geri bildirimde bulunup silinmesini talep ettim ancak bir sonuç elde edemedim. Bu sebepten ötürü chatous.com sitesine gidin veya mobil uygulamasında oturum açın.

– Mobil uygulamasında sol üstte bulunan profilinize tıklayın ve açılan profilinizde bilgilerinizi değiştirin. Web sitesinde oturum açtığınızda ise sol taraftaki profili düzenle bağlantısını tıklayın ve profilinizde bilgilerinizi değiştirin.

– Hesaptan çıkış yapın ve chatous uygulamasını kaldırın.

LAST COMMENTS