Home Tags Dhgate hesabı nasıl silinir

Tag: dhgate hesabı nasıl silinir

Dhgate Hesap Silme

dhgate hesabımı nasıl silerim

Dhgate Hesap Silme

Uygulamasının 10+ milyon indirme sayısı olan Dhgate.com, kullanıcılarının toplu bir ürünü ucuz fiyata satın almalarını sağlayan e-ticaret web sitesidir. DHgate bir milyon kadar çinli toptan ürün satıcısı ile 40 milyondan fazla satılık ürüne ve 230 ülke ve bölgede 10 milyondan fazla kullanıcıya satış yapmaktadır. Dhgate hesap silme işlemini site ve uygulaması içinde yapamıyoruz. İletişime geçmemiz gerekiyor

– Dhgate ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız. Para iadesi, ürün iadesi vb. gibi sorularınıza cevabı http://dg.dhgate.com/leavemsg/buyercsmsgstartno.do linkinden ulaşabilirsiniz.

Dhgate Üyelik İptali

– Şimdi üyeliğimizi silmek için gerekli adımları atmak için öncelikle  dhgate sitesinde oturum açalım ve ardından https://dg.dhgate.com/contact/contactUs.do#ENhp-en Linke tıkladıktan sonra karşımıza seçenekler çıkacak. İstediğiniz seçenekle devam edebilirsiniz. Biz mesaj yoluyla ulaşacağımız için “Message Dhgate” seçeneğiyle devam edeceğiz. Ayrıca burada hiç bir butona tıklamaya gerek yok. Aşağıdaki vermiş olduğum bağlantı adresine tıklayıp direk mesaj sayfasına geçeceğiz.

https://dg.dhgate.com/myaccount/csmsg/leavemsg.do?from=nav_menu&knowfirsttype=35&knowsecondtype=49 bağlantı adresine tıklıyor ve Dhgate hesabımızı kapatmak için mesaj sayfasına açmış oluyoruz. Karşımıza gelen formu aşağıdaki gibi doldurun ve “Submit” butonuna tıklayın.

dhgate hesap silme
dhgate hesap silme

– Mesajımız gönderildi. 1 iş günü içinde bize geri dönüş yapacaklar.

dhgate hesabı nasıl silinir
dhgate hesabı nasıl silinir

LAST COMMENTS