Home Tags D&R hesabımı nasıl silerim

Tag: D&R hesabımı nasıl silerim

D&R Hesap Silme

D&R hesap silme

D&R Hesap Silme

D&R, ilk mağazasını 1997 yılının Mayıs ayında Erenköy’de açıldı. Nisan 2019 tarihi itibariyle Türkiye genelinde 50 ilde 205 mağazasında D&R mağazası mevcuttur. Kitaptan müziğe, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, filmden elektronik ürünlere kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturuyor. Şimdi bizi ilgilendiren D&R hesap silme nasıl yapılıyormuş.

D&R sitesinde “Hesabı Sil” gibi bir yazı maalesef yok. Bu sebepten D&R yetkililerle iletişime geçiyoruz.

– Öncelikle oturum açıyoruz ve https://www.dr.com.tr/iletisim linkine tıklıyoruz.

– Açılan sayfada üyelik bilgilerimiz de gelmiş oluyor. “Konu Başlığı” kısmında hesabımızı silmek ile ilgili bir seçenek olmadığı için o kısıma dokunmuyoruz.

– Yorum yazan yere hesabımızı silmek istediğimizi belirtiyor ve “Gönder” butonuna tıklıyoruz.

– 16 Eylül 2019 tarihinde silmek için başvuruyu yaptık ve 9 Ekim 2019 tarihinde başvurumuza cevap geldi.

d&r hesap silme
d&r hesap silme

– Üye olurken istenmeyen doğum tarihi ve telefon bilgilerini istiyorlar. (siz sakın bilgileriniz vermeyin. Ne de olsa silmiyorlar) İstedikleri bilgileri ekleyip 9 Ekim 2019 tarihinde maili yanıtladık.

– Bugün 20 Aralık 2019 tekrardan mail yolladık.

16 Eylül 2019 tarihinde silmek için başvuruyu yaptım ve 9 Ekim 2019 tarihinde Üye olurken istemediğiniz ad soyad doğum tarihi ve telefon bilgilerimi istediniz onu da gönderdim. Bugün 20 Aralık 2019 ve kontrol ettiğimde henüz hesabım silinmemiş.

Sebebi nedir ??”

– 22 Ocak 2020 de makalemizi yayınladık gönderdiğimiz e-postaya halen cevap vermedikleri gibi D&R hesabımızı da halen silmediler.

LAST COMMENTS