Home Tags Gearbest hesap silme linki

Tag: gearbest hesap silme linki

Gearbest Hesap Silme

how to delete my gearbest account

Gearbest Hesap Silme

Gearbest,  ABD, Avrupa ve Çin genelinde depolara sahip olan sağlık & güzellik, telefon & aksesuarlar, ev aletleri, bilgisayar & ofis, tüketici elektroniği, elektrikli aletler, saat & takı, bilgisayar ürünleri, akıllı ev  vb. kategorilerde milyonlarca ürün yelpazesi ile satış yapmaktadır . Gearbest hesap silme işi çokta kolay değil. Sitesi ya da uygulamasında hemen hesabınızı silelim demiyorlar.

Gearbest Garanti ve İade

Hesabınızı kapatmadan önce Garanti ve iadeler hakkında bilgi edinmek için https://tr.gearbest.com/about/warranty-and-return.html bağlantıya tıklayın ve makaleyi okuyun.

Gearbest Hesap Kapatma

Gearbest hesabımızı silmek için yukarıda da bahsettiğimiz gibi site içinde ya da uygulaması üzerinden herhangi bir seçenek yok. Hesabımızı kapatmak için gearbest.com ile iletişime geçmemiz gerekiyor. Bize 3 seçenek sunuyor. Facebook messenger, ticket açma ve canlı sohbet. Biz ticket açacağız. Ticket açma sayfasına ulaşmak için öncelikle linke tıklıyoruz.

http://support.gearbest.com/ticket/ticket/index? bağlantıya tıkladıktan sonra açılan formda hesabımızı silme istediğimizi belirtiyor ve aşağıdaki “Gönder”  butonuna basıp gönderiyoruz.

gearbest hesap silme
gearbest hesap silme

Ticket ile gönderdiğimiz forma cevap vermeleri hafta sonları ve resmi tatil günleri hariç 24 saat sürecektir.

“Facebook messenger ya da canlı sohbet ile iletişime geçmek isterseniz linki burada
https://m-tr.gearbest.com/about/contact-us

LAST COMMENTS