Ana Sayfa Etiketler H&m hesabımı nasıl silerim

Etiket: h&m hesabımı nasıl silerim

H&M Hesap Silme

H&M Hesap Silme

H & M Hennes & Mauritz AB bir İsveçli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir. Neyse ki H&M hesap silme işi hem sitesi hem uygulaması üzerinden rahatlıkla silinebiliyor.

H&M  Hesabımızı Web Sitesi Üzerinden Silme

– Oturum açıyor ve https://www2.hm.com/tr_tr/settings/leave-hm linkine tıklıyoruz ve karşımıza çıkacak aşağıdaki bilgilendirmeyi okuyoruz.

“Yine de H&M’den ayrılmak istiyorsanız, fırsatları kaçırmamak adına lütfen sonuna kadar okuyun.

Hesabınızla giriş yapamayacaksınız.

Hesabınız silinecek, bu da sizinle ilgili kişisel verilerin engelleneceği, kaldırılacağı, silineceği veya anonimleştirileceği anlamına gelir.

Online siparişler:
Verileriniz silindiğinde, olağan kanal aracılığıyla tekrar istekte bulunamazsınız. Kusurlu ürünlerin iadesi sebebiyle geri ödeme yapılır ve banka havalesiyle ulaştırılır; lütfen özgün sipariş onayınızla Müşteri Hizmetlerine başvurun.

Engeller:
Yasal sebeplerden ötürü temizleme işlemi H&M’in şirket içi engel kurallarına tabidir. Engeller ortadan kaldırılana kadar verileriniz temizlenmez ve yeni bir hesap açmak için aynı e-posta adresini kullanamazsınız. Misafir müşteri ödeme özelliğiyle alışveriş yapabilirsiniz.

İsteğinizi olabildiğince kısa sürede işleme almaya çalışacağız ve gerekmesi durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.”

– Bilgilendirmeyi okuduktan sonra “H&M’ DEN ÇIK” butonuna basıyoruz.

– Kontrol etmek isterseniz https://www2.hm.com/tr_tr/settings linkine tıklıyor ve hesabımızı silme talebimiz işleme alındığını görüyoruz.

h&m hesap silme
h&m hesap silme

H&M Hesabımızı Uygulama Üzerinden Silme

Profil > Ayarlarım > Hesabı Sil adımlarını geçiyoruz ve yukarıda yazan bilgilendirmenin aynısı burada görülüyor. Bilgilendirmeyi okuyor ve H&M’DEN ÇIK butonuna tıklıyoruz.

SON YORUMLAR

EN ÇOK OY ALANLAR