Home Tags Iherb hesabını kalıcı olarak sil

Tag: iherb hesabını kalıcı olarak sil

iHerb Hesabı Nasıl Silinir

delete iherb account

iHerb Hesabı Nasıl Silinir

iHerb Hesabı Nasıl Silinir: Kalifornia merkezli olan iHerb, 1996 yılından beri 1.200 üzerinde markadan 30.000 fazla ürüne sahip bir perakendecidir. Sağlıklı yaşam ürünleri satan iHerb zamanla market ürünleri, güzellik ve kişisel bakım ürünleri ekledi.

 

Good Manufacturing Practice (GMP) sertifikasına sahip olan iHerb, mobil uygulaması 10 dil (İngilizce, İspanyolca, Japonca, Çince, Rusça, Korece, Arapça, Portekizce, Almanca ve Fransızca) ve 45 küresel para birimi için destek sağlar. iHerb, 150 ülkede ürünleri doğrudan tüketiciye ulaştırır.

 

iHerb Hesabınızdan Kredi Kartı Kaldırma

Ödeme yöntemini iHerb hesabınızdan kaldırmanın 2 yolu vardır:

1- Sipariş verdiğinizde, ödeme yöntemi olarak eklediğinizde kredi kartınızıkaydetme seçeneği mevcuttur. Varsayılan olarak işaretlenmiştir ve ”Save Credit Card For Future Purchases (Gelecekteki Alımlar İçin Kredi Kartını Kaydet)” yazmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizin kayıt edilmesini istemiyorsanız kutucuğu işaretlemeyin.

iherb hesabı nasıl silinir
iherb hesabı nasıl silinir

 

2- İkinci seçenek, hesabınızda kayıtlı ödeme yöntemini silmenizdir. Kredi Kartı Ayarlarınıza gitmek için https://secure.iherb.com/myaccount/creditcards adresine tıklayın.

Kart bilgilerinizi kaldırmada sorun yaşıyorsanız, https://www.iherb.com/css/contact

Adresinden destekle görüşün.

 

 

iHerb Hesabımı Nasıl Silerim

Eğer bekleyen herhangi bir siparişiniz yoksa iHerb hesabınızı silmeye geçebilirsiniz. Bunun için https://www.iherb.com/css/contact bağlantı adresine tıklayın. Açılan İletişim formu açılacak. Üyelik bilgilerinizi yazın. Formu aşağıdaki gibi doldurun

 

Subject: Delete iHerb Account

Message: Hello, I want my iHerb membership and all my information to be permanently deleted

 

 

iherb hesabımı nasıl silerim
iherb hesabımı nasıl silerim

Formu doldurduktan sonra “Send Message” butonuna tıklayın. iHerb hesabınız yakın zamanda silinecektir

LAST COMMENTS