Home Tags Koçtaş Hesabı Nasıl Silinir

Tag: Koçtaş Hesabı Nasıl Silinir

Koçtaş Hesabı Nasıl Silinir

Koçtaş Hesap Kapatma

Koçtaş Hesabı Nasıl Silinir

Koç Grubu şirketlerinden biri olan Koçtaş, inşaat projelerine yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet veren Koçtaş perakende satışlarına 24 Mayıs 1996 tarihinde İzmir-Bornova’da açtığı ilk mağazasıyla başladı. Koçtaş’ da online sipariş vermenize olanak sağlayan koctas.com.tr sitesinde açtığınız hesabınızı Koçtaş Hesabı Nasıl Silinir yazımız ile silmenize yardımcı oluyoruz.

İthal ve yerli birçok markanın ürünlerini müşterilerine sunan Koçtaş’ ın dijital platform ve  mağazalarında mobilyadan, dekoratif ürünlere, banyo ve seramiğe, mutfak, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, ev tekstili ürünlerinden, genç odasından hazır perdeye, halıdan parke ve boyaya kadar yüz binin üzerinde ürün satılıyor.

 

Koçtaş Hesap Kapatma

Birçok site de olduğu gibi Koctas.com sitesinde de hesabımızı silmek için bir seçenek sunulmamış. https://www.koctas.com.tr/commercial/add-support-ticket?type=communication bağlantı adresinde aşağıda görülen iletişim formu açıldı. Formun gerekli yerlerini doldurup gönderdim.

Koçtaş Hesabı Nasıl Silinir
Koçtaş Hesabı Nasıl Silinir

 

Ancak bir netice çıkmadı.

Diğer seçenek olan 0850 209 50 50 numarasından 4′ ü tuşlayıp müşteri temsilcisine bağlandım. Müşteri temsilcisinden hesabımın kalıcı silinmesini ve Koçtaş’ tan herhangi bir email almak istemediğimi belirttim.

Birkaç gün sonra Koçtaş hesabım silindi

LAST COMMENTS