Home Tags Linkedin hesap silme

Tag: linkedin hesap silme

Linkedin Hesabımı Nasıl Silerim

linkedin hesap kapatma

Linkedin Hesabımı Nasıl Silerim

Sosyal ağlar ve gizlilik kontrolleri söz konusu olduğunda, Linkedin en iyilerden biridir. Ancak, iyi politikalara ve kullanıcı kontrollerine rağmen, sizin hakkınızda hala iyi bir miktar biliyorlar. Linkedin’ in verilerinizi toplamasını istemediğinize karar verirseniz, hesabınızı silebilirsiniz. Linkedin hesabımı nasıl silerim ?

Ancak, bir Linkedin hesabını sildiğinizde, tüm verilerinizin hemen yedek sürücülerinden silindiği anlamına gelmez. Linkedin gizlilik politikasına göre :

“Linkedin, hesabınız aktif olduğu veya 12 ay sonra tanımlayacağımız profesyonel eklenti gösterim verilerimiz hariç, size hizmet sağlamak için ihtiyaç duyulduğu sürece bilgilerinizi koruyacaktır. Hesabınızı kapatmak istiyorsanız, bunu burada yapabilirsiniz. Bilgilerinizi yasal yükümlülüklerimize uymak, anlaşmazlıkları çözmek ve bu Sözleşmeyi uygulamak için gereken bilgileri saklayacağız ve kullanacağız.”

Neyse ki, Linkedin gizliliğinizi diğer ağlardan daha fazla önemsiyor. Bu yüzden Linkedin’ in otomatik kaldırma işlemini beklemek istemiyorsanız:

Linkedin müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgilerinizi istediğiniz zaman silebilirsiniz . İsteğinize 30 gün içinde size cevap verir. Bununla birlikte, başkalarıyla paylaştığınız veya diğer Kullanıcıların kopyaladığı bilgilerin silinmesini talep etseniz bile görünebileceğini unutmayın.

-Hesabınıza giriş yapın ve sonra herhangi bir Linkedin sayfasının sağ üst köşesindeki hesap menüsünden Ayarlar ve Gizlilik‘i tıklayın .

linkedin hesap silme
linkedin hesap silme

-Açılan ekranda üstte Hesap sekmesine tıklayın. Aşağı kaydırın ve Linkedin hesabınızı kapatıp tıklayın bağlantısını tıklayın.

linkedin silme

linkedin silme-“Direk silme sayfasıne geçmek için buraya tıklayın”

İlk hesap silinmesi sayfası silmek istediğiniz neden isteyecektir. İstediğin sebebi listeleyebilirsin ve silme işlemini onaylamak için Devam’a tıklayın.

linkedin hesabimi nasil silerim
linkedin hesabimi nasil silerim

-Linkedin sizden doğru hesabı kapattığınızı onaylamanızı isteyecektir.

-Son iki sayfanın yeterli olmaması durumunda, Linkedin hesabınızı kapatmayı onaylamanız için bir kez daha soracaktır. Bu geri dönüşü olmayan nokta. Bu sayfada kapat‘ı tıkladığınızda, hesabınız 24 saat içinde kapatılır ve genel profil silinir.

linkedin hesap silme linki

-En son göreceğiniz şey, hesabın kapatıldığını onaylayan bir sayfadır. Bundan sonra, hesabınız kapatılacak ve artık erişilemez. 24 saat içinde, ilişkilendirdiğiniz e-posta, isterseniz yeni bir hesap için tekrar kullanılabilir olacak.

linkedin hesap kapama

linkedin hesap kapama

LAST COMMENTS