Home Tags Mango Hesabımı Nasıl Silerim

Tag: Mango Hesabımı Nasıl Silerim

Mango Hesap Silme

Mango Hesap Silme

Barselona, Katalonya (İspanya)’da kurulmuş ağırlıklı olarak kadın giyim olmak üzere erkek giyim ve moda aksesuarları gibi ürünleri bulunan Türkiye’ den İspanya ya göç eden Mango Isak Andic ve Nahman Andic kardeşler tarafından kurulmuştur. İlk mağazasını 1984 yılında Barselona’da açmıştır. Mango Hesap Silme başlıklı yazımız ile çok mango hesabımızı kolaylıkla sileceğiz

Ancak hesabımızı silmeye geçmeden önce kafanıza takılan bir soru varsa sık sorulan sorular sayfasına geçmek için https://shop.mango.com/tr/help/366.html bağlantı adresine tıklayın.

Abonelikler: Eğer koleksiyonlarla ilgili tüm promosyon ve yeniliklerden haberdar olmak istemiyorsanız veya MANGO promosyonları ve yeniliklerini hangi kanaldan almak istemiyorsanız https://shop.mango.com/registro/account/suscriptions.faces bağlantı adresinden bunları yapabilirsiniz.

 

Mango Hesabımı Nasıl Silerim

Mango hesap kapatma işlemini web sayfası üzerinden anlatacağız. Öncelikle mango sitesinde oturum açıyoruz ve zaman kaybetmeden silme sayfasına geçmek için https://shop.mango.com/registro/account/baja.faces? bağlantı adresine tıklıyoruz. Açılan sayfa da  “İptal Etmek İstiyorum” butonuna tıklıyoruz.  Evet bu kadar mango hesabımızı kalıcı olarak sildik.

Mango Hesap Kapatma
Mango Hesap Kapatma

LAST COMMENTS