Home Tags Quora hesabımı nasıl kapatırım

Tag: quora hesabımı nasıl kapatırım

Quora Hesabımı Nasıl Silerim

quora hesabimi nasil silerim

Quora Hesabımı Nasıl Silerim?

Quora kullanıcılar tarafından sorular sorulan, cevaplanan, değiştirilen ve düzenlenen bir soru-cevap sitesidir. Kullanıcılar eğer isterlerse hesaplarını Quora sitesinden silebilirler. Quora hesabımı nasıl silerim diye düşünürseniz aşağıdaki yönlendirmeler size bu konuda yardımcı olaraktır.

Hesabınızı silmek istediğinizde site üzerinden şunları da kaldıracağınız anlamına gelir:

  • Fotoğraflar ve biyografi içeren profiliniz
  • Cevaplarınız
  • Yorumlarınız
  • Blog gönderileriniz
  • Oylamalarınız
  • Mesajlarınız

 

quora hesabimi nasil kapatirim
quora hesabimi nasil kapatirim

Quora hakkındaki sorular topluluğa aittir, ancak adınızla ortak olarak ilişkilendirilmeyeceğinden , sormuş olabileceğiniz sorular kalır

İşlem tamamlandıktan sonra hesabınızın silinmesi geri alınamaz.

Hesabınızı silmek istediğinizden eminseniz, hesap gizliliği ayarlarınızı ziyaret edin ve “Hesabı Sil” i seçin. Silme işlemini onaylamak için sizden şifrenizi isteyecektir ( Not : Hesabı Google veya Facebook üzerinden oluşturduysanız, önce sayfanın üst kısmındaki “Şifreyi Değiştir” bağlantısını tıklayarak bir şifre oluşturmanız gerekir. “bir hesap şifresi oluştur”) tıklayın. Hesabınızın silinmesini onayladığınızda, hesap derhal devre dışı bırakılır ve silme işlemi başlar. Önümüzdeki 14 gün boyunca giriş yaparsanız, hesap yeniden etkinleştirilir ve silme işlemi iptal edilir.

 

14 günlük ödemesiz süre sona erdiğinde ve hesabınız silindiğinde, içerik ve profiliniz kalıcı olarak silinecek ve hesabınızla ilişkili kişisel veriler Quora’nın veritabanlarından kaldırılacaktır.

 

quora hesabimi nasil dondururum
quora hesabimi nasil dondururum

Quora Hesabımı Nasıl Dondururum

‘Gizlilik’ sekmesindeki ‘Ayarlar’ altında, alttaki ‘Hesabı Devre Dışı Bırak‘ seçeneğini tıklayın.

Hesabınızı devre dışı bırakarak, artık Quora’dan herhangi bir e-posta veya bildirim almayacağınızı unutmayın; ancak, yayınladığınız herhangi bir içerik sitede bulunmaya devam eder.

E-posta ve şifrenizi kullanarak Quora.com’a veya uygulamamıza tekrar giriş yaparak hesabınızı istediğiniz zaman yeniden etkinleştirebilirsiniz.

LAST COMMENTS