Home Tags Snapchat hesap silme linki

Tag: snapchat hesap silme linki

Snapchat Hesabımı Nasıl Silerim

snapchat hesap silme

Snapchat Hesabımı Nasıl Silerim

Snapchat hesabımı nasıl silerim demeden önce Snapchatin amacı neymiş ona bir bakalım.

Snapchat, kullanıcıların video ve fotoğraf çekebildikleri, çektikleri videolar ve fotoğraf üzerine not ekleme özelliği bulunur. Snapchat hesabınızı mobil uygulama üzerinden silemezsiniz. Tüm bunları belli bir süreliğine paylaştıkları bir sosyal mesajlaşma mecrasıdır.

1- Burada olan linkimize tıklayın.

2- Karşımıza uzun uzadıya açıklama yazılan bir ekran çıkar. Hesabınızı silmek istediğinizden eminseniz, lütfen kullanıcı adınızı ve şifrenizi aşağıya girin ve ardından “Devam” düğmesine basın.

 

snapchat hesap silme link
snapchat hesap silme link

Hesabınız devre dışı bırakılacak, bu da arkadaşların Snapchat’ta sizinle iletişim kuramayacağı anlamına geliyor. 30 gün sonra hesabınız silinecek. Bu gerçekleşmeden önce hesabınızı tekrar etkinleştirmek istiyorsanız, Snapchat’a giriş yapın.

Bir not daha: “Verilerinizi talep ettiyseniz ve henüz almadıysanız, lütfen hesabınızı silmek için verilerinizi indirinceye kadar bekleyin. Hesabınızın silinmesi planlandıysa sizinle bağlantı kuramayız.” Açıklamayı okuduktan sonra kullanıcı şifremizi yazıp “Devam Et” butotuna basıyoruz.

snapchat hesabimi nasil silerim
snapchat hesabimi nasil silerim

 

3- Hesap Devre Dışı Bırakıldı

“Snapchat hesabınız yakında devre dışı bırakılacak. Snapchat ile bir e-posta adresi doğruladıysanız, bu olduğunda size bir onay göndeririz.

30 gün içinde hesabınız silinecek. Bu gerçekleşmeden önce hesabınızı tekrar aktif hale getirmek istiyorsanız, Snapchat’a giriş yapmanız yeterlidir.

Yakında tekrar görüşmek dileğiyle! ????”

snapchat hesabi kapatma
snapchat hesabi kapatma

LAST COMMENTS