Home Tags Vimeo hesabımı nasıl silerim

Tag: vimeo hesabımı nasıl silerim

Vimeo Hesabımı Nasıl Silerim

vimeo hesap silme link

Vimeo Hesabımı Nasıl Silerim

Vimeo, son birkaç yıldır video içerik yayıncıları için çevrimiçi olarak popüler hedeflerden biri haline geldi. Vimeo, kullanıcı dostu olan ve kullanıcıların mükemmel video içeriğini hızlı bir şekilde sıcak hale getirebilmelerini ve saklayabilmelerini sağlayan basit bir arayüzle gurur duymaktadır.

Bir video web sitesi olarak Vimeo, kullanıcının ilginç bulduğu videoları seçmesine ve sevmesine izin verdiği için, topluluktaki videolarda sıfırlamayı keşfetmesini de sağlar.

vimeo hesabimi nasil silerim
vimeo hesabimi nasil silerim

Birden fazla video yüklemek isteyen video içerik yayıncıları için Vimeo, nominal bir ücret karşılığında yükseltme seçenekleri sunar. Video içeriği yayıncıları, Vimeo’ya düzenli olarak içerik yüklemeyi planlıyorlarsa bu planları kullanabilirler. Vimeo basitlikten gurur duyar ve web sitelerinde açıkça görüldüğü gibi, önce yayıncılar ve izleyiciler için mükemmel olan video içeriğini koyarlar.Ancak herhangi bir nedenden dolayı Vimeo hesabımı nasıl silerim derseniz, Vimeo, kullanıcılarına Vimeo hesabı ayarından silme konusunda uygun bir seçenek sunar.

Vimeo hesabını silmek istiyorsanız, aşağıda belirtilen basit adımları izleyin.

Vimeo Hesabını Kalıcı Olarak Sil

1. Vimeo Hesabına giriş yapın.
2.Vimeo Hesap Ayarları sayfasına gidin.
3. Vimeo Hesabını silmek için Hesap Durumu bölümüne gidin. Vimeo hesabını silmek için hesabını sil butonuna tıkla

vimeo hesap silme
vimeo hesap silme

4.Vimeo, bir bindirme göstererek Vimeo hesabını silmek istediğinizden emin olup olmadığını size soracaktır. Vimeo hesabını silmek için, Vimeo hesap şifrenizi girin ve Sil’e tıklayın . Vimeo hesabını siler.

vimeo hesabi kapama

vimeo hesabi kapamaVeya oturum açtıktan sonra https://vimeo.com/settings/goodbye/forever buraya tıklayarak direk silme sayfasına geçebilirsiniz.

Açılan ekranda silmeyi onaylamak için şifreyi girin ve tekrar “Hesabı sil” e tıklayın.

Tıkladıktan sonra bu mesaj görüntülenir:

Hesabınız silinmiştir.
Ayrılık tatlı bir hüzündür. Sizi yakında Vimeo’da görmeyi umuyoruz.

LAST COMMENTS