Home Tags Yahoo hesap silme linki

Tag: yahoo hesap silme linki

Yahoo Hesabımı Nasıl Silerim

yahoo hesap silme

Yahoo Hesabımı Nasıl Silerim

Yahoo, İnternet’teki en eski medya portallarından biridir ve kullanıcılara çeşitli hizmetler sunar. Yahoo mail, spor Flickr yahoo’nun sunduğu harika hizmetlerden sadece birkaçı  ve Yahoo, e-posta ile ilgili her türlü reform haberini sunan harika bir medya portalıdır. Google’a benzer şekilde yahoo, Bing’in desteklediği bir arama hizmeti sunar.

Her gün milyonlarca insan farklı amaçlar için yahoo ziyaret ediyor. Bazıları, en sevdikleri spor takımı hakkında en son haberleri veya beyzbol ve basketbol gibi farklı sporlar için yaklaşmakta olan maç programlarını bulmak için yahoo sporlarını ziyaret eder.

Yahoo finans yatırım kararları almak için kullanılabilecek hisse senedi fiyatları ve diğer finansal piyasalarla ilgili bilgiler sunar. Bunun gibi yahoo, birden çok dikey kullanıcılara bir dizi harika hizmet sunar ve bir yahoo hesabı bu hizmetlerin çoğunda oturum açmak için kullanışlıdır. Yahoo hesabımı nasıl silerim diye düşünürseniz, Yahoo hesabını kalıcı olarak silebilirsiniz ancak yahoo hesabını silerken kapalı bir yahoo hesabını reaktivite edemeyeceğinizi aklınızda bulundurmanız gerekir. Yahoo hesabını silerken, tek bir yahoo hesabı kaldırılamaz. Bir yahoo hesabını silmek yerine yahoo portalıyla ilişkili tüm Yahoo servislerini kaldıracaksınız

 Yahoo Hesabı Kalıcı Olarak Silme

https://yahoo.mydashboard.oath.com/delete-my-account linkine ister tıklar silme sayfasını açarsınız ister kopyalayıp tarayıcınıza yapıştır öyle yahoo hesap silme sayfasına ulaşırsınız

yahoo hesabimi nasil silerim
yahoo hesabimi nasil silerim

– Linke tıkladıktan sonra Yahoo hesabını kalıcı olarak silmenin ne demek olduğunu vurgulamayı içeren ve “Bu hesabı iptal ettiğinizde Yahoo kimliğinizi ve Yahoo Mail hesabınızı (Aabaco Small Business tarafından sağlanan Business Mail de dahil) ve varsa Flickr hesabınızın erişimini kaybedersiniz. Yahoo ağında bulunan hesap verilerinizi ve ayarlarınızı da sileriz ” diye daha da devam eden ayrıntılı bilgileri okuyun. Herhangi bir premium Yahoo hizmetine kaydolduysanız, Yahoo hesabını silmeden önce bu premium hizmetlerin aboneliğini iptal ettiğinizden emin olun.

– Linke tıkladıktan sonra gelecek ekrana yahoo mail adresini yazınız ve “Evet bu hesabı sonlandır” butonuna basınız”

yahoo hesap kapatma
yahoo hesap kapatma

– Sonraki ekran da ise “Hesabınız devre dışı bırakıldı ve silinmek üzere zamanlandı” yazan ekran gelecek ve “Anladım” butonuna basıp ana sayfaya yönlendirileceksiniz.

yahoo hesabi kalici silme

yahoo hesabi kalici silme

LAST COMMENTS