Agoda Hesabı Nasıl Silinir

  Agoda Hesabı Nasıl Silinir

  Agoda Hesabı Nasıl Silinir: 1990’lı yıllarda PlanetHoliday.com adı altında Tayland, Phuket’te kurulan Agoda; 2003 yılında PrecisionReservations.com ile partnerlik anlaşması imzalandı. 2005 yılında iki şirket Agoda Company Pte. Ltd. adı altında birleşme kararı aldı.

  Agoda.com Merkezi Singapur’da yer alan şirket özellikle Asya’da otel rezervasyonları konusunda faaliyet gösteren bir çevrimiçi seyahat sitesidir.  Ana operasyonları Sidney, Bangkok, Tokyo, Kuala Lumpur, Hong Kong ve Budapeşte’den idare edilmekte bunların yanında Asya, Afrika, Orta Doğu, Avrupa ve Amerika’da ofisleri bulunmaktadır.

   

  Agoda.com sitesinde rezervayon ile ilgili bir sorunuz varsa cevabını https://www.agoda.com/info/contact.html bu adreste bulabilirsiniz.

   

  Agoda Hesabımı Nasıl Silerim

  Agoda hesabınızı internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden silmeniz mümkün değildir.

  [email protected] adresine e-posta gönderip silinmesini talep edebilirsiniz.

  Kullanıcı bilgileri ve kredi kartı bilgilerinizi https://www.agoda.com/account/profile.html bu adresten değiştirebilirsiniz. Ayrıca aynı adresten e-posta bülten üyeliğini iptal edebilir, rezervasyon, promosyon ve seyahat ile ilgili gönderilecek e-posta izinlerini kaldırabilirsiniz.