Akıllı Tv Hesabımı Nasıl Silerim

Akıllı Tv Hesabımı Nasıl Silerim

Akıllı Tv Aralık 2006 tarihinde kullanıma sunulmuş olup, kullanıcıların oluşturdukları videoları , izlemelerini ve paylaşmalarını sağlar. AkıllıTV; kullanıcılara bağlantı kurmaları, bilgi vermeleri ve dünyadaki diğer kullanıcılara ilham kaynağı olmaları için bir paylaşım ağı desteği sağlar. Akıllı Tv hesabımı nasıl silerim diyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Akıllı Tv hesabınızda oturum açtıktan sonra sol paneldeki “Ayarlar” yazısına tıklayınız. Ardından da yine sol taraftaki panelin en altında “Hesap İptali” yazısına tıklayınız.

– “AkıllıTV sizi rahatsız edici veya yanıltıcı e-postalar göndermez. Siz istemediğiniz sürece içeriklerinizi başka kullanıcılara veya Televizyon ekranlarına yansıtmaz. Bu nedenle hesabınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu konular dışında başka nedenlerden dolayı hesabınızı kapatmak istiyorsanız lütfen “Hesabımı İptal Etmek İstiyorum” butonuna tıklayınız.” bilgilendirme yazısı okuduktan sonra “Hesabımı İptal Etmek İstiyorum” butonuna tıklayınız

akıllı tv hesabımı nasıl silerim

akıllı tv hesabımı nasıl silerim- Daha sonra açılan Hesap İptal penceresini “Evet” butonuna tıklayıp silme işlemi tamamlanmış olur.

akilli tv hesap iptali
akilli tv hesap iptali