Askfm Hesabı Nasıl Silinir

Askfm Hesabı Nasıl Silinir

Askfm Hesabı Nasıl Silinir: Askfm, Letonya’da 16 Haziran 2010 tarihinde kurulmuştur . Ağustos 2014’te Ask.com tarafından satın alınmıştır. Şirketin merkezi Dublin’de bulunuyor. Ask.fm, kullanıcıların bir kişinin profiline anonim yorumlar ve sorular göndermesine ve almasına olanak tanıyan web sitesi ve uygulamasıdır.

Ask.fm üzerinden bir hesap oluşturabilirsiniz. Ayrıca Facebook, Vkontakte, Twitter veya Google hesabı kullanarak oturum açarak kayıt olabilirsiniz. Uygulama, Facebook, Twitter ve Tumblr gibi diğer sosyal medya sitelerinde içerik paylaşmayı kolaylaştırır.

 

 

Askfm Premium Aboneliği İptal Edin

Askfm Premium üyeliğinizi, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak veya hesabınızı devre dışı bırakmak ile Askfm VIP üyeliğinizi sona ermez.

Askfm Pro üyeliğiniz yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle Askfm Pro aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu Askfm Pro aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

 

 

Google Play Store Üzerinden Askfm Pro Aboneliği İptal Edin:

* Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

* Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

* Menü Abonelikler’e dokunun.

* Askfm aboneliğini seçin.

* Aboneliği iptal et’e dokunun.

 

iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Askfm Pro Aboneliği İptal Edin:

* Ayarlar uygulamasını açın.

* Adınıza dokunun.

*Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)

* Askfm aboneliğini seçin.

* Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

 

Askfm Hesabını Devre Dışı Bırak

ASKfm sayfanı kimse bulamayacak ya da ziyaret edemeyecek. İstediğiniz zaman oturum açma sayfasında oturum adını ve şifreni girerek hesabını aktif hale getirebilirsin.

ASKfm hesabını devre dışı bırakmak için oturum açın ve

https://ask.fm/account/settings/disable-account adresine tıklayın.Şifreyi gir ve onayla.

 

ASKfm hesabınızı mobil uygulamadan devre dışı bırakmak için

Menü > Ayarlar > Hesabı Devre  Dışı Bırak” Şifreyi gir ve onayla

 

Google, Facebook, Twitter ve Vkontakte ile bağlantıyı kesmek için:  ASKfm hesabınızda oturum açın ve https://ask.fm/account/settings/services adresine tıklayın ve bağlantıyı kesin.

Mobil uygulamadan bağlantıyı kesmek için “Menü > Ayarlar > Sosyal” adımlarını takip edin.

 

 

 

Askfm Hesabımı Nasıl Silerim

– ASKfm’den çıkmak için istekte bulunduğunuzda, profil verileriniz siteden kaldırılacaktır. 30 gün içinde tekrar hesabınızı etkinleştirme ihtimaline karşı profil bilgilerinizi saklanır.

– 30 günlük sürenin sonunda, hesabınıza giriş yaparak yeniden etkinleştirmediyseniz profil bilgileriniz kalıcı olarak silinecektir. Arkadaşlarınıza sorduğunuz sorular anonim sorulara çevrilecektir.

– Beğenilen arkadaş soruları kalacaktır.

– Profiliniz silindikten sonra kullanıcı adınızı geri alamayacaksınız.

 

ASKfm hesabınızı silmek için web sitesinde oturum açın ve

https://ask.fm/account/settings/delete-account adresine tıklayın. Şifreni gir ve silmeyi onayla.