Babbel Hesabı Nasıl Silinir

  Babbel Hesabı Nasıl Silinir

  Babbel, yabancı bir dil öğrenmenin yoludur. Kapsamlı öğrenme sistemi, etkili eğitim yöntemlerini en son teknoloji ile birleştirir. Babbel, Ocak 2008’den bu yana çeşitli dillerde kullanılabilen e-öğrenme platformudur. Babbel dil öğrenmeden memnun değilseniz hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı “Babbel Hesabı Nasıl Silinir” yazımızla açıklıyoruz

  Babbel dil öğrenme uzmanları, ana dilinize göre hazırlanmış kursu oluşturur.

  Babbel’i tam olarak kullanabilmek için bir aboneliğiniz olması gerekir. Geçerli yenileme döneminin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece aboneliğiniz yenilenecektir.

  Babbel ile Almanca öğrenmenizi geliştirin, İngilizce öğrenin veya İspanyolca konuşmayı öğrenin. Babbel ile dil eğitiminizi yeni seviyelere taşıyabilirsiniz. İtalyanca, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Portekizce, Rusça, Lehçe, Türkçe, Norveççe, Danca, İsveççe, Felemenkçe, Endonezyaca veya Fransızca öğrenin.

   

  “Dikkat: Babbel hesabınızı silmek, o hesaba bağlı bir aboneliği iptal etmez. Herhangi bir ödeme yaptıysanız, Babbel hesabınızı silmeden önce support@babbel.com adresinden  iletişime geçmeniz önemlidir.”

   

  Babbel Abonelik İptali Nasıl Yapılır

  ABONE OLANLARA UYARI: Babbel hesabınızı aboneliğinizi iptal etmeden önce veya aboneliğiniz bitmeden kapatırsanız, artık abone olduğunuz kurslara erişemezsiniz, ancak Babbel hesabınızı iptal etmeniz otomatik olarak gerçekleşmediği için başka ücretler de söz konusu olabilir.

  Aboneliğinizi sonlandırın: Bu durumdan kaçınmak ve aboneliğinizi bitene kadar kullanabildiğinizden emin olmak için önce aboneliğinizi iptal etmeli ve Babbel hesabınızı ancak aboneliğiniz bittikten sonra kapatmalısınız.

  “Babbel.com üzerinden abone olduysanız, yalnızca Babbel’in web sitesinden iptal edebilirsiniz.”

  Www.babbel.com adresine gidin ve giriş yapın ve
  Profile and Settings’i seçin
  Account Information’e tıklayın
  Cancel auto-renewal düğmesine tıklayn
  – Hesabınızla ilişkili e-posta adresinde iptal onayı alırsınız.

  Apple App Store Üzerinden Abone Olduysanız
  – IPhone veya IPad’inizdeki Ayarlar’a gidin
  – ITunes ve App Store’a dokunun
  – Apple Kimliğinize tıklayın.
  – Apple Kimliğini Görüntüle’ye dokunun ve gerekirse oturum açın
  – Abonelikler’e dokunun
  – Babbel aboneliğine tıklayın
  – İptal’i seçin

  Google Play Store Üzerinden Abone Olduysanız
  – Google Play Store’u açın
  – Doğru Google hesabında oturum açtığınızı onaylayın
  – Menü Abonelikleri’ne dokunun
  – Babbel aboneliğini seçin
  – Aboneliği iptal et’e dokunun

   

  Babbel Hesabımı Nasıl Silerim

  Aboneliğinizi iptal ettiyseniz ya da benim gibi abone olmadan Babbel hesabınızı silmek istiyorsanız bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıkladık.

  Babbel hesabınızı silmeniz ile birlikte, öğrenme geçmişiniz ve depolanan kelime dağarcığınızda kalıcı olarak silinecektir.

  Şimdi bilgisayarınızdan babbel.com‘ da kullanıcı adı ve şifreniz ile oturum açın ve silme sayfasına hızlıca gitmek için https://my.babbel.com/en/user-profile/settings bağlantı adresini tıklayın veya kopyalayıp web tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.. Açılan sayfanın altına inin ve “Delete your Babbel account” a tıklayın.

   

  Babbel Hesabı Nasıl Silinir
  Babbel Hesabı Nasıl Silinir

  “Babbel hesabınızı silmek istiyor musunuz?
  Babbel hesabınızın silinmesini onaylamanızı isteyen bir e-posta, bize kaydolurken kullandığınız e-posta adresine gönderilecektir. Devam etmek istediğinizden emin misiniz?”

  Ok” butonuna tıklıyoruz ve e-posta adresimize Babbel tarafından gönderilen mail içindeki “Delete Your Account” butonuna tıklayın ve Babbel hesabınız kalıcı olarak silinsin.