Bershka Hesabı Nasıl Silinir

  Bershka Hesabı Nasıl Silinir

  Bershka 1998 yılında İspanyol Inditex grubunun yeni markası olarak kuruldu. 2 yıl içinde 100 mağaza açan Bershka kendisini giderek halkı hedefleyen moda için bir referans noktası olarak sunuyor. Bugün, 18 yıl sonra, zincirin 70’in üzerinde pazarda 1000’den fazla mağazası olan Bershka hesabınızı, Bershka Hesabı Nasıl Silinir yazımızla silmenize yardımcı oluyoruz

  Bershka mağazalarında; Kadınlar (botlar, bluzlar, etekler), erkekler (pantolon, ceket, gömlek), aksesuarlar (çantalar, mücevherler, cüzdanlar) ile kozmetik ve güzellik ürünleri bulabilirsiniz.

   

  Bershka Hesap Silme

  Bershka  hesabımızı kolaylıkla silmek için ki bende hesabımı bu şekilde sildim.  https://www.bershka.com/ sitesine kullanıcı adı ve şifremizle oturum açıyor ve “Canlı Destek” hattını açın ve hesabınızın silinmesini talep ediyoruz. Hiç bir zorluk çıkartmadan hesabınızı siliyorlar.

  Diğer bir seçenek ise mobil uygulamasını açıyor ve ekranı  sayfanın en alt kısmına kaydırıyoruz. “Yardıma ihtiyacınız mı var > Email gönder” sırasıyla tıklıyoruz.

  Açılan forma bilgilerimizi yazıyoruz ve konusu “Online müşteri hizmetleri“, açıklaması “Bershka hesabımı silermisiniz” olarak dolduruyor ve gönderiyoruz.

  Bershka Hesabi Nasil Silinir
  Bershka Hesabi Nasil Silinir