Bigo Live Hesabımı Nasıl Silerim

  Bigo Live Hesabımı Nasıl Silerim

  Bigo Live Hesabımı Nasıl Silerim: Bigo Live uygulaması Bigo Teknolojisi. Ltd Bigo, görüntülü sohbet edilen sosyal ağdır. PC Windows da dahil olmak üzere tüm Android ve iPhone kullanıcıları için piyasaya sürüldü.

  Bigo Live, 150’den fazla ülkede 300 milyondan fazla indirme ile kullanılan bir canlı yayın uygulamasıdır. 2014 yılında David Li ve Jason Hu tarafından kuruldu. Kullanıcıların, videolarından para kazanmak amacıyla etkinliklerini canlı yayınlamalarına ve video blogları oluşturmalarına olanak sağlayan bir uygulamadır.

  BIGO 2019’da BIGO Technology, NASDAQ’da listelenen Çinli bir şirket olan JOYY tarafından satın alındı.

   

  Bigo Live Premium Üyelik İptali

  Bigo Live Premium üyeliğiniz varsa, uygulamadan çıkış yapmanız veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmanız Premium üyeliğinizi sona erdirmez. Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle yaptıysanız, aynı yöntemle iptal etmelisiniz. Premium abonelik yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

   

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme:
  Google Play’deki abonelikler, siz abonelikten çıkmadığınız sürece otomatik olarak yenilenir.

  * Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  * Menü Abonelikler’e dokunun.
  * İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

   

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme:
  Apple Music, Apple News +, Apple Arcade, Apple TV +, Apple TV kanallarına olan aboneliklerinizin çoğu siz iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenir.

  *App Store’u açın
  * Ayarları açın.
  * Adınıza dokunun.
  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  * Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun.
  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  Bigo Live Hesap Silme

  Bigo Live uygulamasında şu anda herhangi bir hesap silme özelliği bulunmamaktadır. Tüm verilerinizi silin ve profil bilgilerinizi değiştirin.

  bigo live hesabımı nasıl silerim
  bigo live hesabımı nasıl silerim

  Bigo Live uygulamasında telefon numaranız ile bir hesap açtıysanız, telefon numaranız ile “ Profile> Help and Feedback> Feedback ” adımlarını takip edin. Geri bildirim ekranı açılacaktır. Ekranda “recharge / withdraw” seçeneğine tıklayın. Açılan ekranda telefon numaranızın iptalini talep edin ve gönderin.