Boyner Hesap Silme

  Boyner Hesap Silme

  Boyner Hesap Silme : 1981’de ‘Çarşı’ tabelasıyla Bakırköy’de açılan mağazasıyla faaliyetlerine başlayan Boyner, alışveriş dünyasını yeniliklerle tanıştırarak, sürekli büyümesini sürdürdü. 2013’te YKM’ nin hisselerini alan Boyner, Türkiye’nin 37 ilinde 61′ i YKM mağazası olmak üzere 139 mağazası bulunur ve yaklaşık 5.200 kişiye istihdam sağlanmıştır.

   

  Boyner, müşterilerine erkek, kadın, bebek, çocuk, genç aktif spor giyimden aksesuara, ayakkabı ve kozmetikten ev dekorasyon ürünlerine kadar birçok kategoride yerli ve yabancı marka ürünleri bir arada sunuyor.

  Erkek, kadın, bebek, çocuk, genç aktif spor giyim ve ayakkabı kategorilerinde Black Pepper, House Of Camellia, North Of Navy, Penford, T-Box, Limon Company, Cotton Bar, Monster High, Barbie, Mammaramma, Pink & Orange, North Of Navy Kids, Funky Rocks, Limon Company Kids ile Boyner ve YKM’lere özel markaları müşterileriyle buluşturuyor.

   

   

  Boyner Hesabı Nasıl Silinir

  İnternet sitesinde yada mobil uygulamasında herhangi bir seçenek mevcut olmadığı için 444 29 67 numarasından müşteri temsilcisini aradım ve Boyner hesabımı silmek istediğimi söyledim. Müşteri temsilcisinin anlattıklarını aşağıda paylaşıyorum.

  Boyner hesabınızı silmek için önce bir kağıda ad, soyad, TC Kimlik numaranız, üyelik açtığınız mail adresinizi yazıyorsunuz. Altına Boyner hesabınızı silmek istediğinizi belirtiyor ve imzanızı atıyorsunuz. Yazdıklarınızın fotoğrafını çekiyor online@boyner.com.tr e-posta adresine yolluyorsunuz.Talebiniz üzerine Boynerden size e-posta ile size dönüş yapılacak.