Busuu Hesabı Nasıl Silinir

  Busuu Hesabı Nasıl Silinir

  Busuu Hesabı Nasıl Silinir :Busuu, mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden dünya genelinde 100 milyondan fazla öğrenciye dört ana beceriyi (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) kapsayan Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Rusça, Brezilya Portekizcesi, Lehçe, Arapça, Japonca ve Çince olarak toplam 12 farklı dil kursu temin eder.

  2008 yılında kurulan BusUu.com, 2015 yılında McGraw-Hill Education ile bir ortaklık kurdu. Öğrencilerine resmi bir sertifikalandırma sistemi Busuu ve McGraw-Hill Education, öğrencilerine dil öğrenimlerini tasdik etme imkanı sunan testler oluşturdu. Bu testler öğrencilerin Ortak Avrupa Dil Referans Sistemi’nin (CEFR) seviyeleri olan A1, A2, B1 or B2 kademelerindeki ana başlıklara ne kadar hakim olduklarını ölçer. Bir testi başarı ile geçen öğrenciler McGraw-Hill Education tarafından ödüllendirilmiş resmi bir seviye sertifikası elde ederler.

   

  Aboneliğimi iptal edersem ne olur?:

  Bir Premium abonelik belirli bir süre için peşinen ödenir.

  Aboneliğini iptal etmeye karar verirsen, aboneliğinin tekrar yenilenmez

  Peşin ödeme yaptığınız için, ödeme yaptığın aboneliğin süresi bitimine kadar Premium özelliklere erişim sağlamaya devam edersin, ancak bir daha herhangi bir şekilde ücretlendirilmezsin.

  Premium’a erişimin var olan aboneliğinin süresinin bitimine kadar devam edecektir.

  busuu hesabı nasıl silinir
  busuu hesabı nasıl silinir

  Busuu Aboneliği İptali:

  Busuu’ da bir aboneliğiniz varsa ve iptal etmek istiyorsanız busuu.com’ da oturum açın ve “profil > ayarlar > abonelik” adımlarını sırasıyla tıklayın veya aşağıdaki bağlantı adresine tıklamanız ile abonelik sayfasına ulaşırsınız. Busuu abloneliğinizi

  https://www.busuu.com/dashboard#/settings/subscription

   

  Google Play Store ile abone olduysanız Android hesabınızdan iptal etmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantı, bu işlemi android cihazınızdan nasıl yapacağınızı açıklamaktadır: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481

  Herhangi bir sorun yaşarsanız team@busuu.com e-posta adresinden iletişme geçin

   

  iOS App Store ile abone olduysanız busuu aboneliğinizi iTunes hesabından iptal etmeniz gerekiyor. Nasıl yapacağınızı açıklayan bağlantıya ulaşabilirsiniz: https://support.apple.com/en-gb/HT202039

   

  App Store’dan oluşturulan abonelikleri Busuu doğrudan yönetemez veya iptal edemez.

  Bunu yalnızca Apple veya siz yapabilirsiniz. iOS cihazınızdan aboneliğinizi iptal ederken herhangi sorunla karşılaşırsanız Apple Müşteri Hizmetleriyle iletişime geçin.

   

  Busuu Ücret İadesi

  Ücret iadesi için team@busuu.com e-posta adresinden iletişme geçin

  Busuu Hesabımı Nasıl Silerim

  Busuu hesabımızı silmek için öncelikle oturum açıyoruz “Profil > Ayarlar” adımlarına tıklayın veya aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
  https://www.busuu.com/dashboard#/settings/account

  Açılan sayfanın en altına iniyor ve “Hesabımı sil“e tıklıyoruz.

  Hesabını silmek istediğinden emin misin?
  Şunlara artık erişimin olmayacak:

  -İstatistiklerin ve ilerlemen
  -Alıştırmaların ve topluluk geri bildirimlerin
  -İleride fikrini değiştirirsen yine aynı e-posta adresi ile kaydolabilirsin, ancak mevcut öğrenme ilerlemen artık kullanılamayacak.”

  Bilgilendirmeye okuduktan sonra “Evet eminim, hesabımı sil” butonuna daha sonra “Tamam“a tıklıyoruz.

  Busuu hesabımız başarıyla silinmiştir.