Cafe Video Chat Hesap Silme

Cafe Video Chat Hesap Silme

Cafe Video Chat Hesap Silme: Cafe Video Chat, maalesef hakkında açıklama yapmaya değecek bir uygulama değil. Sahtekar ve dolandırıcı bir uygulamadır. Üye olduğum andan itibaren 3 tane mesaj ve 6 tane cevapsız arama geldi. 🙂

 

*ÖNEMLİ* VIP üyeliğin varsa hesabını silmek, oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak üyeliğini sonlandırmaz. Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız ( Play Store/App Store, kredi kartı, ön ödemeli kart) yine aynı yöntemle iptal ettirmeniz gerekmektedir.

 

Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme:
* Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
* Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
* Menü Abonelikler’e dokunun.
* İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
* Aboneliği iptal et’e dokunun.

iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme:
* Ayarlar uygulamasını açın.
* Adınıza dokunun.
*Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
* Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Aradığınız aboneliği görmüyor musunuz?
* Aboneliği İptal Et‘e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

 

Cafe Video Chat Hesap Kapat

Mobil uygulamasında Cafe Video Chat hesabınızı silmek için bir seçenek bulunmuyor. Mobil uygulamadan geri bildirimde bulunabilir veya cafevideochat@gmail.com adresine aşağıdaki gibi hesabınızı silmek istediğinizi belirttiğiniz bir e-posta gönderin.

Konu: “Delete Cafe video chat account”
Mesaj: “please delete my cafe video chat account permanently”