Chatous Hesap Silme

  Chatous Hesap Silme

  Chatous Hesap Silme: Chatous’ta, dünyanın her yerinden üyelerle ilgi duyduğunuz konular hakkında görüşebileceğiniz ve rastgele insanlarla karşılaşacağınız sohbet uygulamasıdır! Konuşmaktan hoşlandığınız kişilerle bağlantıda kalın ve görüntülü sohbet ve fotoğraf paylaşımı yoluyla sohbet sohbetini hayata geçirin.

   

  Chatous Hesabının Özellikleri:
  ★ Önemsediğin konularla ilgili kişileri bulmak için gönderim yapabilir yada bir #hashtag seçebilirsin. Bu sayede bir sohbete bağlanarak aynı etiketi seçen biriyle konuşabilirsin.

  ★ Anonimlik sayesinde kimliğinizi koruyun. Görüntüleme adınız aratılabilir değildir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. İki tarafta bir sohbeti herhangi bir zamanda kapatabilirler.

  ★ Mesajlar, sohbetler ve Chatous’daki diğer tüm aktiviteler sorunsuz şekilde web platformumuz ile senkronize edilir (www.chatous.com) – gerçek çoklu-platform uyumluluğunu tecrübe edin!

  ★ Kolayca fotoğraflar, videolar ve sesli mesajlar paylaşın! Silinip silinmeyeceğini siz belirlersiniz.

  ★ Sohbetlerde favori YouTube videolarınızı paylaşın.

   

  Chatous Premium Üyelik İptali

  Chatous Premium üyeliğiniz varsa, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak Chatous Premium üyeliği sonlandırmaz. Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store veya App Store) yine aynı yöntemle iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu abonelik yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme:
  * Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  * Menü Abonelikler’e dokunun.
  * İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme:
  * Ayarlar uygulamasını açın.
  * Adınıza dokunun.
  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  * Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Aradığınız aboneliği görmüyor musunuz?
  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  Chatous Hesabı Nasıl Silinir

  – Chatous hesabınızı silmek için uygulamasında yada sitesinde bir seçenek sunulmamış. Geri bildirimde bulunup silinmesini talep ettim ancak bir sonuç elde edemedim.

  chatous.com sitesine gidin veya mobil uygulamasında oturum açın. Web sitesinde oturum açtığınızda ise sol taraftaki profili düzenle bağlantısını tıklayın ve profilinizde bilgilerinizi değiştirin. Mobil uygulamasında ise sol üstte bulunan profilinize tıklayın ve açılan profilinizde bilgilerinizi değiştirin.

  – Hesaptan çıkış yapın ve chatous uygulamasını kaldırın.