Crypto Hesabı Nasıl Silinir

  Crypto Hesabı Nasıl Silinir

  Crypto Hesabı Nasıl Silinir: Crypto.com Uygulaması, bir emanetçi görevi gören ve kripto paralarınızı sizin için saklayan bir dijital para aracı kurumudur.

  Özel anahtarlarınızı kaybetme endişesi duymadan kripto para birimlerinizi itibari para birimlerine kolayca yönetebilir ve takas edebilirsiniz.

  ***Crypto.com hesabınızı kapatabilir ancak bu işlem 50$ gibi ücret karşılığında yapılır. Visa kartınızda bir bakiye varsa ve paranızın iade edilmesini istiyorsanız, işlem maliyetlerini karşılamak için 50 $ ücret uygulanacaktır.***

  Crypto hesabınızı kapatmaya başlamadan önce bekleyen işleminizin olmadığına emin olun ve hesaplarınızda kalan tüm bakiyeleri çekin veya kullanın.

   

   

  Crypto Hesabımı Nasıl Silerim

  Crypto.com hesabınızın kapatılması, Crypto.com Visa Kartınızın ve Crypto.com Exchange Hesabınızın ve tekrar erişilemeyeceği anlamına gelir .

  Crypto.com hesaplarınızı kapatmak için:

  Crypto.com hesabını kapatmak için kayıtlı e-posta adresinizden contact@crypto.com adresine bir e-posta gönderin.

  E-postada Crypto.com hesabınızı oluştururken kullandığınız kimliğin (Nüfus cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport) son 4 hanesini ve Crypto.com hesabınızı kapatma nedenini belirtin.

  Kapatılan hesaplarınızı hiçbir koşulda yeniden aktif edilmez. Hesaplarınız kapandıktan sonra, yeni bir kullanıcı olarak kaydolarak Crypto.com sitesini tekrar kullanabilirsiniz.