Date Way Hesap Silme

  Date Way Hesap Silme

  Date Way; kayıtlı kullanıcılarının profil bilgilerini güncellemesine, üyelerin birbirleriyle tanışmalarını, iletişim kurmalarını ve flört etmelerini sağlayan arkadaşlık ve tanışma amaçlı bir uygulamadır. Waplog Social Network tarafından sunulan Date Way uygulamasındaki hesabınızı “Date Way Hesap Silme” yazımızla kapatmanıza yardımcı olacağız.

   

  *ÖNEMLİ* VIP üyeliğin varsa hesabını silmek, oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak üyeliğini sonlandırmaz. Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız ( Play Store/App Store, kredi kartı, ön ödemeli kart) yine aynı yöntemle iptal ettirmeniz gerekmektedir.

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme:
  * Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  * Menü Abonelikler’e dokunun.
  * İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme:
  * Ayarlar uygulamasını açın.
  * Adınıza dokunun.
  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  * Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Aradığınız aboneliği görmüyor musunuz?
  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  Date Way Hesabı Nasıl Silinir

  VIP üyeliğiniz yoksa veya VIP üyeliğinizi iptal ettiyseniz artık Date Way hesabınızı silebilirsiniz.

  Date Way profilinizi sildiğiniz zaman, bir daha hesabınızla giriş yapamayacaksınız. Fotoğraflarınız, duvar yazılarınızı, yorumlarınız, beğenileriniz, arkadaşlarınız, ziyaretçileriniz, mesajlarınız ve Date Way ‘de kalan herşey silinecektir.

  Date way hesabınızı silmek için uygulamayı açın ve “Menü > Ayarlar” adımlarına sırasıyla tıklayın. Ekranı aşağı kaydırın ve “Hesabını Sil“e 2 kere tıklayın. Hesabınızı silme sebebinizi belirtin. Kayıtlı e-posta adresinizi kontrol edin. E-posta ile gelen “Profili Sil“e tıklayın.

  İnternet tarayıcısı ile silmek isterseniz https://dateway.app/deleteprofile/confirm_deletion bağlantı adresini tıklayın. Açılan sayfada oturum açın ve “Profili Sil“e tıklayın.