D&R Hesap Silme

  D&R Hesap Silme

  D&R, ilk mağazasını 1997 yılının Mayıs ayında Erenköy’de açıldı. Nisan 2019 tarihi itibariyle Türkiye genelinde 50 ilde 205 mağazasında D&R mağazası mevcuttur. Kitaptan müziğe, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, filmden elektronik ürünlere kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturuyor. Şimdi bizi ilgilendiren D&R hesap silme nasıl yapılıyormuş.

  D&R sitesinde “Hesabı Sil” gibi bir yazı maalesef yok. Bu sebepten D&R yetkililerle iletişime geçiyoruz.

  – Öncelikle oturum açıyoruz ve https://www.dr.com.tr/iletisim bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

  – Açılan sayfada üyelik bilgilerimiz de gelmiş oluyor. “Konu Başlığı” kısmında hesabımızı silmek ile ilgili bir seçenek olmadığı için o kısıma dokunmuyoruz.

  – Yorum yazan yere hesabımızı silmek istediğimizi belirtiyor ve “Gönder” butonuna tıklıyoruz.

  – 16 Eylül 2019 tarihinde silmek için başvuruyu yaptık ve 9 Ekim 2019 tarihinde başvurumuza cevap geldi.

  d&r hesap silme
  d&r hesap silme

  – Üye olurken istenmeyen doğum tarihi ve telefon bilgilerini istiyorlar. (siz sakın bilgileriniz vermeyin. Ne de olsa silmiyorlar) İstedikleri bilgileri ekleyip 9 Ekim 2019 tarihinde maili yanıtladık.

  – Bugün 20 Aralık 2019 tekrardan mail yolladık.

  16 Eylül 2019 tarihinde silmek için başvuruyu yaptım ve 9 Ekim 2019 tarihinde Üye olurken istemediğiniz ad soyad doğum tarihi ve telefon bilgilerimi istediniz onu da gönderdim. Bugün 20 Aralık 2019 ve kontrol ettiğimde henüz hesabım silinmemiş.

  Sebebi nedir ??”

  – 22 Ocak 2020 de makalemizi yayınladık gönderdiğimiz e-postaya halen cevap vermedikleri gibi D&R hesabımızı da halen silmediler.