Duolingo Hesap Silme

  Duolingo Hesap Silme

  Duolingo Hesap Silme: Duolingo, tüm dünyada Türkçe, İngilizce, Rusça, İspanyolca, Almanca, Korece, Çince, Portekizce, Fransızca, Ukraynaca gibi birçok dili çevrimiçi olarak öğreten bir uygulamadır. Duolingo uygulamasını hem Android hemde IOS uyumlu telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra siz de istediğiniz yabancı dili istediğiniz yerde çevrimiçi olarak öğrenebilirsiniz.

  Duolingo’da öğrenme süreci basit içeriklerle başlar. Basit içerikleri adımları geçer ve seviye atlarsınız. Geçmiş olduğunuz seviyede (her seviyede daha zor) içerikler almaya başlarsınız.

  Eğer ücretli üyeliğiniz varsa Duolingo hesabınızın silinmesinin sizi ücretli hesabından çıkarmayacağını unutmayın. Ücretli aboneliğinizi App Store veya Google Play Store’dan iptal etmeniz gerekecek.

   

   

  Duolingo Hesabı Devre Dışı Bırakma

  Duolingo üyeliğinize bir süre ara vermek istiyorsanız önce duolingo web sitesinde  sitesinde oturum açın ve https://www.duolingo.com/settings/deactivate adresine tıklayın.

   

  Duolingo Hesabı Devre Dışı Bırakma
  Duolingo Hesabı Devre Dışı Bırakma

  Hesabımı Devre Dışı Bırak” butonuna tıklayın. Hesabınız devre dışı kalacaktır.

   

   

  Duolingo Hesabını Nasıl Silinir

  Duolingo üyeliğinizi kalıcı silmek için önce web sitesinde oturum açın. https://www.duolingo.com/ adresinde oturum açtıktan sonra https://drive-thru.duolingo.com/ bağlantı adresine tıklayın veya kopyalayıp web tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

  delete duolingo account

  Kişisel Verilere Erişim:

  Duolingo tarafından saklanan tüm kişisel verilerinizin bir kopyasını istemek için “Access Personel Data” butonuna tıklayın. Bu 30 gün kadar sürebilir.

  Kişisel Verileri Sil:

  Duolingo hesabını silmek ve Duolingo tarafından saklanan tüm kişisel verilerinizi silmek için “Erase Personel Data” butonuna tıklayın. Öğrenme ilerlemenizi, başarılarınızı ve Tinycard’larınızı kaybedeceksiniz. Tamamlandığında bu işlem geri alınamaz. Bu silme işlemi 30 gün kadar sürebilir.

  Erase Personel Data” butonuna tıkladıktan sona e-posta adresinize bir mail gönderilir. Mail içinde hesabınızın silinmesini istediğinizi onaylamak için verilerimi sil bağlantısını tıklamanız gerekiyor. Bu bağlantıyı tıkladığınızda, hesabınız devre dışı bırakılır ve artık giriş yapamazsınız. Ardından, fikrinizi değiştirebileceğiniz 7 günlük bir yetkisiz kullanım süresi verilir. 7 günden sonra bu işlem durdurulamaz! Duo daha sonra 23 güne kadar sürebilen verilerinizi silmeye başlayacak ve iş bittiğinde size e-posta gönderecekler.

  7 gün içinde hesabınızı silmekten vazgeçersiniz aynı mail içindeki linke tıklar duolingo hesabınızın silinmesini iptal edebilirsiniz.