EA Hesabımı Nasıl Kapatırım

  EA Hesabımı Nasıl Kapatırım

  EA Hesabımı Nasıl Kapatırım: 1982 yılında kurulan Electronic Arts, Amerikalı bir video ve bilgisayar oyunu üreticisi ve yayımlayıcısıdır. Electronic Arts Inc. dijital interaktif eğlence alanında dünya lideridir.

  2018 mali yılında GAAP (Generally Accepted Accounting Principles) net gelirini 5.15 milyar dolar olarak açıklayan Electronic Arts, EA Games ismiyle de bilinir. EA, internete bağlı konsollar, kişisel bilgisayarlar ve mobil cihazlar için oyunlar, içerik ve hizmetler geliştirir ve sunar. EA, dünya çapında 300 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahiptir.

   

   

  EA Hesabımı Nasıl Silerim

  EA hesap silme işlemi kalıcıdır ve  silindikten sonra geri döndürülemez. Hesabınız silindikten sonra herhangi pazarlama e-postaları almazsınız.

  Hesabınız silindikten sonra, hesabınızla ilişkili oyunlarınıza, aboneliklerinizi ve oyun içi satın alma işlemlerine erişiminizi kaybedersiniz.

  EA Hesabınızı kendiniz devre dışı bırakamaz veya silemezsiniz. Canlı destek ile biriyle konuşmanız gerekecek. Bunu yapmak için ea.com sitesinde oturum açtıktan sonra https://help.ea.com/en/contact-us/new/?platform=pc&category=manage-my-account   linkine tıklıyoruz. Silmek istediğimiz oyunu seçiyoruz

   

  Silmek istediğimiz oyunu seçtikten oyunu hangi platformda oynadığımızı seçiyoruz. Daha sonra sırasıyla “Manage my account > Delete Account > Select Contact Option“a tıklıyoruz.

   

  EA hesabımı nasıl kapatırım
  EA hesabımı nasıl kapatırım

   

  Konu olarak “Delete account” yazıyor ve “Request live chat” butonuna basıyor Canlı sohbetin açılmasını bekliyoruz. Canlı sohbette sıra size gelirse EA hesabınızı silmeyi yada devre dışı bırakmayı talep edersiniz. Bu noktadan sonrasında sizlere sabır diliyoruz.

   

  Electronic Arts hesabımı nasıl silerim
  Electronic Arts hesabımı nasıl silerim

   

  EA hesap kapatma ile ilgili daha fazla detayı https://help.ea.com/en/help/account/how-to-close-your-origin-account/ adresinden bulabilirsiniz