Etstur Hesap Silme

Etstur Hesap Silme

Etstur, turizm sektöründe yurt içi ve yurt dışında misafirlerine en iyi hizmet ve fiyatı sunma, paket tur ve otel konaklama hizmetleri vermek amacıyla 1991 yılında kuruldu. Etstur, yurt içinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiren Etstur ayrıca yurt içinde ve yurt dışında tur paketleri düzenliyor. Açmış olduğunuz Etstur.com hesabınızı nasıl sileceğinizi Etstur hesap silme yazımız ile açıklıyoruz.

Etstur Hesabımı Nasıl Silerim

Silmek için üye olduğum Etstur hesabımı kapatabilmek önce siteyi iyice karıştırdım ama herhangi bir seçenek göremedim. Bunun üzerine sitenin hemen alt köşesinde bulunan canlı desteğini açtım.

etstur hesabımı nasıl silerim
etstur hesabımı nasıl silerim

Gördüğünüz gibi hesabımı silinmesini istedim ve Mert bey error verdi 🙂

Bunun üzerine form doldurup gönderdim. Sizde formu doldurmak için https://www.etstur.com/Misafir-Deneyimi-Ve-Iliski-Yonetimi adresine tıklayın ve açılan sayfanın solunda buluna “Mesajınız Ne Hakkında” başlıklı menünün içinde “Diğer”  yazısına tıklayın ve formu aşağıdaki gibi doldurup gönderin.

Etstur Hesap Silme
Etstur Hesap Silme

Formu gönderdikten hemen sonra 444 0 387 numara ile beni aradılar. Site içinde silinmediğini söyledi. Bende hesabımın silinmesi konusunda ısrarcı oldum. Görüşmeyi Operasyon takımına aktardı. Operasyon takımına da ETSTUR hesabımın kalıcı olarak silinmesini istedim. Bekleme süreleri dâhil  tplam 5 dakikalık görüşmenin özeti şu ETSTUR hesabımı silineceğini bildirdiler.

30 dk sonra hesabımı kontrol ettiğimde kullanıcı adım ve şifrem ile giriş yapamadığımı ETSTUR hesabımın kapatıldığını gördüm.