Evernote Hesabı Nasıl Silinir

Evernote Hesabı Nasıl Silinir

Evernote nedir nasıl kullanılır. Evernote hesabı nasıl silinir. Evet bu yazımız da Evernote.com sitesini ele alacağız.

Çeşitli medya dosyalarını oluşturmak, düzenlemek ve depolamak için tasarlanmış bulut tabanlı bir yazılım hizmetidir . Bir metin belgesi, bir fotoğraf, video, bir ses dosyası veya hatta bir web sayfası olsa da Evernote kendi kişisel Evernote’unuz aracılığıyla bulutta depolanan tüm öğelerini saklar.

Google Drive , Dropbox veya Apple’s iCloud gibi diğer popüler bulut depolama hizmetlerine aşina iseniz , Evernote’u aynı hizmet türü olarak düşünebilirsiniz. Bununla birlikte Evernote, dosyaları doğrudan makinenizden yüklemek yerine, notebook ve notların oluşturulmasına odaklanmıştır ve diğer rakip servislerden alamayacağınız farklı özellikler sunar.

Evernote Nasıl Çalışır?

Bir dosyayı yüklediğinizde veya Evernote’ta mevcut bir dosyada bir dizüstü bilgisayarda olduğu gibi bir makinede değişiklik yaptığınızda, iPhone veya tabletiniz gibi farklı bir makineden erişseniz bile, hesabınızdaki tüm değişiklikleri senkronize eder. bilgisayar, daha önce yaptığınız değişikliklerle her şey otomatik olarak güncellenecektir. Hepsi de buluttaki sunucularda saklandığından, dosyalarınız ve notlarınız bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda tonlarca depolama alanını kaplamaz.

Neden Evernote’u Kullanmalı?

Bugünlerde bilgisayarlarda birçok iş yapıyoruz. Akıllı telefonlarımızı yanımızda her yere taşırız. E- postamızı kontrol etmeye bağımlıyız . Bilginin egemen olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Öyleyse, tüm bu bilgileri oluşturmamıza ve düzenlememize yardımcı olacak hepsi bir arada bir araç kullanmaya başlamanın zamanı gelmiyor mu?

Birçok profesyonel ve sıradan web kullanıcısı için Evernote , bilgi toplama, en iyi şekilde düzenlenmiş ve hatta başkalarıyla işbirliği yapmalarını sağlayan seçkin not tutma ve arşivleme aracı haline geldi. Günlük olarak birden fazla bilgisayar veya mobil cihaz kullanıyorsanız, Evernote kontrol etmeyi ciddiye almanız gereken bir şey olabilir.

Şimdi Gelelim Evernote Hesabımızı Nasıl Sileceğimize

Silmeden önce evernote üzerindeki tüm notlarınızı silmenizi öneririz.

– https://www.evernote.com oturum açtık.

Buraya tıklayıp direk Evernote hesap silme sayfasına geçtik.

– “Hesabınızı devre dışı bırakma

Evernote hesabınızı devre dışı bırakmak istediğinizden eminseniz, Notlarınıza geri dönün seçeneğini belirlemek ve özel notlarınızı silmek, ardından da bu notları kalıcı olarak silmek için Çöp Kutusunu Boşalt seçeneğini belirlemek isteyebilirsiniz. (Evernote notlarınızı kendiliğinden silmez.) Ardından, işlemi tamamlamak için bu sayfaya dönün.

Hesabınız devre dışı bırakıldığında, Evernote oturumunuz kapatılır ve bu hesap kullanılamaz hale gelir. Aynı e-posta adresiyle başka bir Evernote hesabı oluşturamazsınız. E-posta adresinizi değiştirmek için Ayarlar sayfasına gidin. ”

– Alt taraftaki resimde de görüldüğü gibi sol taraftaki kutucuğu işaretliyor “Hesabı Devre Dışı Bırak” butonuna basıyoruz.

evernote hesabi nasil silinir
evernote hesabi nasil silinir

– Evernote hesabı silindi

evernote hesap silme
evernote hesap silme