Expedia Hesabımı Nasıl Silerim

  Expedia Hesabımı Nasıl Silerim

  Expedia Hesabımı Nasıl Silerim : Expedia.com bir çevrimiçi meta arama motoru ve seyahat acentesidir. Web sitesi ve mobil uygulama uçak biletleri, araba kiralama, otel rezervasyonları, tatil paketleri ve yolcu gemileri rezervasyonu için kullanılabilir.

  1996 yılında kurulan ve en çok kazanan seyahat şirketleri listesinde zirvede olan yer alan ve 2018 Aralık ayı itibariyle 24,500 çalışanı olan Expedia, Expedia Group’a aittir ve işletilmektedir.  Trivago, Travelocity, Orbitz, Hotwire, Homeaway ise Expedia’nın yan kuruluşlarıdır.

  Expedia Hesabı Nasıl Silinir

  Expedia hesabınızı silmek için iki yolu vardır. Bunlardan birincisi eğer Amerika’ da yaşıyorsanız ücretsiz olarak 1-866-310-5768 numaralı hattı ücretsiz arayabilir, Amerika’ nın dışında başka bir yerden arayacaksanız +1 404-728-8787 numaralı hattı ücretli arayabilirsiniz.

  Diğer yöntem ise support@expedia.com e-posta adresine “please delete my expedia account I opened with my e-mail address of ……………@”  (noktalı yerlere kayıt olduğunuz mail adresinizi yazın) yazıp gönderebilirsiniz.