Farmasi Hesap Silme

Farmasi Hesap Silme

“Türkiye’nin en büyük doğrudan satış şirketi olma yolunda ilerleyen, sağlık ve kozmetik sektöründe, İlklerle başlayıp ilklerle süren başarı hikayesinin temelleri, 1950 yılında kendini bilime ve ilaç üretmeye adayan Dr. Cevdet Tuna ile atıldı. Farmasi, Farmasotik; ilaç kalitesinde kozmetik üretim anlayışı, sağlıklı ve kaliteli geniş ürün portföyü ve kazançlı iş fırsatı ile herkesin hayatına ve hayallerine dokunabilen bir marka. İnsanların özellikle kadınların hayallerinden ilham alarak geliştirilen ürünler ve kazançlı iş modeli ile insanlara kendi potansiyel ve güzelliklerini keşfedebilecek essiz bir fırsat sunuyor.” Farmasi kendi sitesinde ki açıklaması böyle devam ediyor. Farmasi hesap silme yazımız da farmasi hesabınızı nasıl sileceğinizi anlatacağız.

 

Farmasi Hesabı Nasıl Silinir

Girişimci, dilediği zaman yazılı olarak bildirimde bulunarak Farmasi üyeliğinden istifa etmek suretiyle ayrılabilir. İstifa eden bir Girişimcinin kimliğinde şüphe uyandıracak bir durum yoksa istifası derhal yürürlüğe konulur ve işlem sayfası kapatılır. Girişimci işbu Kitapçık kapsamında elde etmiş olduğu tüm haklarından geçmişe ve geleceğe dönük olarak ve gayri kabili rücu olmak üzere feragat etmiş sayılır ve grubundan kopar. İstifa eden bir Girişimcinin ayrılmasından 6 ay sonra Girişimcinin grubu bir üst Girişimciye otomatik olarak aktarılır. Ancak Etik Kurul’ un gerekli ve uygun görmesi halinde 6 aylık süre beklenmez. İstifa eden bir Girişimcinin istifa kararından vazgeçmesi halinde, Etik Kurul’ un kararı ile sayfası yeniden açılabilir.”

Hesabı silerken dikkat etmeniz gereken bilgilendirme yazısını yukarı da paylaştım. Yazılı olarak bildirim de bulunmak gerekiyormuş. Gerisini pek anlamadım 🙂

Şimdi https://www.farmasi.com.tr/icerik/iletisim/100 bağlantı adresine tıklıyor ve iletişim sayfasına geçelim.

– İlgili yerlere kendi üyelik bilgilerinizi yazıyorsunuz. Unutmamanız gereken mutlaka üye olurken verdiğiniz T.C Kimlik numaranızı da mesaj içinde yazmanızdır.

Farmasi Hesap Silme
Farmasi Hesap Silme

* Mesajı gönderdikten sonra bana hesap silme ile ilgili bir bildirim göndermediler. Lakin kullanıcı adım ve şifrem ile giriş yapmayı denediğim de hesabımın silinmiş olduğunu gördüm.