Fiverr Hesabımı Nasıl Silerim

  Fiverr Hesabımı Nasıl Silerim

  Fiverr Hesabımı Nasıl Silerim: Fiverr, Şubat 2010’da Shai Wininger ve Micha Kaufman tarafından kuruldu ve piyasaya sürüldü. Sitede sunulan hizmetler arasında yazma, çeviri, grafik tasarım, video düzenleme ve programlama yer almaktadır.

  Fiverr, birlikte çalışma şeklini değiştiren çevrimiçi bir pazardır. Fiverr’in platformu, işletmeleri isteğe bağlı serbest yetenekle birleştirerek dijital pazarlama, grafik tasarım, video, animasyon ve programlama dahil olmak üzere 8 sektörde 400’den fazla kategoride dijital hizmetler sunuyor. Berlin, Guatemala City, Kiev, Londra, New York City, Orlando, Phoenix, San Francisco, Tel Aviv ve Viyana’ da ofisleri bulunur.

   

   

  Fiverr Hesabını Devre Dışı Bırak

  – Mevcut paranız (Fiverr Bakiyesi veya Kazanılan Gelirler) varken bir hesabı kapatamazsınız. Hesap kapatılmadan önce bu fonlar iade edilmeli veya çekilmelidir.

  – Kullanıcı adları ve e-posta adresleri yeni bir hesapta yeniden kullanılamaz. Yeni bir hesap açmayı planlıyorsanız, lütfen kapatmadan önce e-posta adresinizi değiştirdiğinizden emin olun.

  – Bir hesabın kapatılması, hesaptaki bilgileri kaldırmaz. Geri bildirim yorumları, mesajları ve genel resimler kalacaktır.

   

  Profil resminize tıklayın > Ayarlar > ACCOUNT DEACTIVATION” Açılır menüden bir neden seçin ve “Deactivate Account” butonuna tıklayın.

   

   

  Fiverr Hesabını Kalıcı Sil

  Fiverr hesabını silme işlemin kalıcı olduğunu ve geri alınamayacağını unutmayın

  Fiverr hesabın silinmesi için support@fiverr.com adresine hesabınızla ilişkili e-postadan aşağıdaki gibi bir istekte bulunmanız gerekiyor.

   

  delete fiverr account

  Ayrıca web sitesinde oturum açtıktan sonra https://www.fiverr.com/support_tickets/new/account adresine tıklayın ve “Account issues > General inquiry” adımlarına tıklayın. Aşağıda “here” yazısına tıklayın. Form açılacak hesabınızı kalıcı silinmesini talep edin ve formu onaylayın.