Home hesap silme Fotor Hesabımı Nasıl Silerim

Fotor Hesabımı Nasıl Silerim

Fotor Hesabımı Nasıl Silerim

Fotor Hesabımı Nasıl Silerim: Fotor; hem amatör hem de profesyonel fotoğrafçıların çalışmalarını satabildikleri bir hepsi bir arada fotoğraf düzenleme ve fotoğraf lisanslama platformudur. 2012 yılında kurulmuştur. Güçlü, kullanıcı dostu ve küresel olarak erişilebilir olan Fotor, herkese ve herkese benzeri görülmemiş düzeyde düzenleme kontrolü sağlamak için özel teknolojiyi kullanan çevrimiçi bir fotoğraf düzenleme paketidir.

‘Kolaj’ ve ‘düzenle’ özelliklerinin milyonlarca kullanıcı tarafından zaten kullanılmasına rağmen, yeni ‘tasarım’ özelliği, ortak kullanıcıya, yalnızca hayal gücüyle sınırlı olan herhangi bir grafik ve kapak tasarımı tasarlama yeteneği verir.

Öne Çıkan Fotor Özellikleri
PxBee’ ye katılın ve fotoğraflarınız sayesinde para kazanın. Web tasarımı, basılı materyaller ve ticari teşhir için kullanılmak üzere lisanslandırılmış nefes kesen fotoğraflar.

Fotoğraf Düzenleyici
BBC’nin ‘küçük Photoshop’ olarak atlandırdığı Fotor fotoğraf düzenleyicisi kullanımı kolay bir profesyonel fotoğraf işleme deneyimi sunuyor.

Devasa bir fotoğraf efektleri ve filtreleri gamı size neredeyse sonsuz sayıda stili taklit etme imkanı tanıyor: Film, Vintage, B&W, Kaleidoscope vs.

10’a kadar özelleştirilebilir ‘Düzenle’ işlevi içeren Fotor fotoğraf düzenleyici, küçük rütuşlardan kapsamlı fotoğraf değişikliklerine kadar her türlü düzenlemeyi yapmanızı sağlıyor.

Ekranda kaydır’ özelliğine sahip ‘Geliştir’ işlevi hızlı detaylar ve tonlama değişiklikleri yapmanızı sağlıyor.

Klasik & Magazin kolaj taslakları gibi farklı fotoğraf kolaj taslak stilleri sayesinde fotoğraflarınızı kolay sanatına dönüştürebilirsiniz.

Haftalık güncellenen çıkartmalar, fotoğraf kenarları, fotoğraf birleştirme, fotoğraf çerçeveleri, fotoğraf filtreleri ve fontlar, haftanın her günü yepyeni bir tasarım yapmanızı sağlar!

 

Fotor Hesabı Nasıl Silinir

Fotor hesabınızı silmek için https://www.fotor.com/ sitesinde oturum açın.

https://www.fotor.com/Setting/CloseAccount bağlantı adresine tıklayın veya kopyalayıp web tarayıcının adres çubuğuna yapıştırın. Bağlantı adresine tıkladıktan sonra ekranda herhangi bir şey görmeyeceksiniz. Mail adresinize bir e-posta gelecek. E-posta adresinizi kontrol edin.

– Kayıtlı e-posta adresinize “Delete fotor account” başlıklı bir e-posta gelecek. E-postayı açın ve içindeki bağlantıya tıklayın.

– Fotor hesabınız silinmiştir. Fotor hesabınızı silme sebebinizi bildirir “Submit” butonuna tıklarsınız

Fotor Hesabımı Nasıl Silerim
Fotor Hesabımı Nasıl Silerim