Home sosyal Frim Hesabı Nasıl Silinir

  Frim Hesabı Nasıl Silinir

  Frim Hesabı Nasıl Silinir

  Frim Hesabı Nasıl Silinir: Frim; kayıtlı kullanıcılarının akıllı telefondan veya tabletden profil bilgilerini güncellemesine, üyelerin birbirleriyle tanışmalarını, oyun oynamalarına, iletişim kurmalarını ve flört etmelerini sağlayan arkadaşlık ve tanışma amaçlı bir uygulamadır.

  Çevrimiçi olmayan arkadaşlarınıza mesaj gönderin. Mesajlarınıza ifadeler ekleyin. Sohbet geçmişinizi görüntüleyin. Yeni etkinlikler hakkında bildirim alın.

  Insanların yakın ya da dünya, sohbet, anlık ileti etrafında tanışın ve yeni arkadaşlar. Frim uygulamalarıyla mobil platformlar üzerinden çok daha kolay bayan arkadaş ya da erkek arkadaş bulmanızı sağlıyor.

  Frim Hesabımı Nasıl Silerim

  Eğer ücretli ( VIP ) aboneliğiniz varsa Google Play Store / App Store üzerinden iptal etmelisiniz. Frim hesabınızı silmek ile VIP üyeliğiniz kapatılmaz ve ücretlendirme devam eder. Abonelik yenilenmeden iptal işlemini gerçekleştirin. Bu hizmet Google Play hesap ayarlarından iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir.

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
  1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  2. Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  3. Menü Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
  6. Talimatları uygulayın.

  App Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
  1. Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Adınıza dokunun.
  3. Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  4. Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun.
  5. Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

  Ücretli üyeliğinizi iptal ettirdikten sonra Frim mobil uygulamasını açın ve sağ üst köşeden menüyü açın ve “write to support” a tıklayın. Açılan formun sağ alt köşeden dili ingilizce olarak ayarlayın. Forma üyelik bilgilerinizi girin ve konu ve açıklama bölümlerini aşağıdaki gibi doldurun ve “Submit“e tıklayın.

  Diğer bir seçenek ise support@frim.co adresine bir e-posta göndermeniz gerekir.

  “Subject: delete frim account;”

  “Description:  please delete my frim account permanently”

  Son olarak uygulamadan çıkış yapın.