Gaga Video Chat Hesap Silme

Gaga Video Chat Hesap Silme

Gaga Video Chat Hesap Silme: Gaga Video Chat, üye olduğum andan itibaren üst üste mesajlar, fotoğraflar ve videolar gelmeye başladı. Hakkında açıklama yapmaya değecek bir uygulama değil. Sahtekar ve dolandırıcı bir uygulamadır.

 

*ÖNEMLİ* VIP üyeliğin varsa hesabını silmek, oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak üyeliğini sonlandırmaz. Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız ( Play Store/App Store, kredi kartı, ön ödemeli kart) yine aynı yöntemle iptal ettirmeniz gerekmektedir.

Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme:
* Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
* Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
* Menü Abonelikler’e dokunun.
* İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
* Aboneliği iptal et’e dokunun.

iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme:
* Ayarlar uygulamasını açın.
* Adınıza dokunun.
*Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler‘e dokunun.)
* Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Aradığınız aboneliği görmüyor musunuz?
* Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

 

Gaga Video Chat Hesabı Nasıl Silinir

Mobil uygulamasında Gaga Video Chat hesabınızı silmek için bir seçenek bulunmuyor. Mobil uygulamadan geri bildirimde bulunabilir, kayıtlı mail adresinizden liveapp001@gmail.com adresine hesabınızı silmek istediğinizi belirttiğiniz bir e-posta gönderebilirsiniz.