HelloTalk Hesap Silme

  HelloTalk Hesap Silme

  HelloTalk Hesap Silme: HelloTalk, kullanıcılarının diğer yerel ülke kullanıcılarıyla dostane bir şekilde dillerini ve kültürlerini öğrenebilmeleri için iletişim kurmalarına olanak tanıyan bir Çevrimiçi Sosyal Öğrenme Uygulamasıdır.

  Küresel dil öğrenme ve dil değişimi uygulaması HelloTalk, diğer yerel dilleri (Almanca, Arapça, Endonezce, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Hintçe, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, Türkçe, Tayca, Vietnamca ve 150’den fazla dil). biriyle ücretsiz bağlanır

  Çevrimiçi uygulama, kullanıcılarının hesap bilgilerini oluşturmasına veya düzenlemesine, öğrenmek istediğiniz dili girmesine, o dili konuşan kullanıcıların listesine göz atmasına, etkileşimde bulunmak istediğiniz kullanıcıyı seçmesine ve ona arkadaş olması için bir mesaj göndermesine olanak tanır.

  Uygulamadaki milyonlarca kullanıcıyla, herhangi bir dilde sohbet etmek için dil ortakları bulmak kolay olacak!

  HelloTalk’ta konuşma becerilerini artırmak için birçok kelime oyunu, yabancı dil podcast’i ve yabancı öğretmenlerle bire bir oturumlar var!.

  HelloTalk’ta, Çin kültürünü açıklayabilen, Japonca grameri ve aksanı konusunda yardımcı olabilecek, Almanya’da seyahat arkadaşınız olabilecek ve çok daha fazlası için “mektup arkadaşınız” olabilecek gerçek insanlarla bağlantı kurabilirsiniz.

   

   

  HelloTalk VIP Aboneliğini İptal Et

  HelloTalk VIP üyeliğiniz varsa, Premium üyeliğiniz uygulamadan çıkış yaparsanız veya uygulamayı cihazınızdan kaldırırsanız sona ermeyecektir. Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri), aynı yöntemle iptal etmelisiniz. Bunu abonelik yenilenmeden en az 24 saat önce yapmalısınız.

   

  Google Play Store’da Abonelik Nasıl İptal Edilir:

  * Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store. açık.
  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  * Menü Abonelikler’e dokunun.
  * İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

   

  İPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Aboneliğinizi İptal Edin:

  * Ayarlar uygulamasını açın.
  * Adınıza dokunun.
  * Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler” i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store” a dokunun. Apple Kimliğinize dokunun, ardından Apple Kimliğini Görüntüle, giriş yapın, Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  * Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun.

   

   

   

  HelloTalk Hesabımı Nasıl Silerim

  HelloTalk VIP aboneliğinizi iptal ettiyseniz veya VIP aboneliğiniz yoksa, HelloTalk hesabını silmeye devam edebiliriz.

  Mobil uygulamada oturum açın ve aşağıdaki adımları sırasıyla izleyin.

  Ben> Ayarlar (sağ üst köşedeki dişli çark)> Hesap> Hesabı Sil> Hesabı Sil

  Şifrenizi girin ve onaylayın. Hellotalk hesabınız silindi.