H&M Hesap Silme

  H&M Hesap Silme

  H & M Hennes & Mauritz AB bir İsveçli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir. Neyse ki H&M hesap silme işi hem sitesi hem uygulaması üzerinden rahatlıkla silinebiliyor.

  H&M  Hesabımızı Web Sitesi Üzerinden Silme

  – Oturum açıyor ve https://www2.hm.com/tr_tr/settings/leave-hm bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Karşımıza çıkacak aşağıdaki bilgilendirmeyi okuyoruz.

  “Yine de H&M’den ayrılmak istiyorsanız, fırsatları kaçırmamak adına lütfen sonuna kadar okuyun.

  Hesabınızla giriş yapamayacaksınız.

  Hesabınız silinecek, bu da sizinle ilgili kişisel verilerin engelleneceği, kaldırılacağı, silineceği veya anonimleştirileceği anlamına gelir.

  Online siparişler:
  Verileriniz silindiğinde, olağan kanal aracılığıyla tekrar istekte bulunamazsınız. Kusurlu ürünlerin iadesi sebebiyle geri ödeme yapılır ve banka havalesiyle ulaştırılır; lütfen özgün sipariş onayınızla Müşteri Hizmetlerine başvurun.

  Engeller:
  Yasal sebeplerden ötürü temizleme işlemi H&M’in şirket içi engel kurallarına tabidir. Engeller ortadan kaldırılana kadar verileriniz temizlenmez ve yeni bir hesap açmak için aynı e-posta adresini kullanamazsınız. Misafir müşteri ödeme özelliğiyle alışveriş yapabilirsiniz.

  İsteğinizi olabildiğince kısa sürede işleme almaya çalışacağız ve gerekmesi durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.”

  – Bilgilendirmeyi okuduktan sonra “H&M’ DEN ÇIK” butonuna basıyoruz.

  – Kontrol etmek isterseniz https://www2.hm.com/tr_tr/settings bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Hesabımızı silme talebimiz işleme alındığını görüyoruz.

  h&m hesap silme
  h&m hesap silme

  H&M Hesabımızı Uygulama Üzerinden Silme

  Profil > Ayarlarım > Hesabı Sil adımlarını geçiyoruz ve yukarıda yazan bilgilendirmenin aynısı burada görülüyor. Bilgilendirmeyi okuyor ve H&M’DEN ÇIK butonuna tıklıyoruz.