Holla Hesabımı Nasıl Silerim

Holla Hesabımı Nasıl Silerim

HOLLA, kullanıcıların görüntülü sohbet teknolojisi sayesinde dünyanın dört bir yanındaki eğlenceli insanlarla anında tanışmalarını sağlar. HOLLA çocuklar için güvenli değildir . Bu, çoğu ebeveynin çocukları ile rahat edeceği bir uygulama değildir. Bu uygulamadaki diğer kullanıcıların çoğu yetişkin olacak, bu da pek çok ebeveynin sorun yaşayacağı bir şey. HOLLA, yalnızca olgun kullanıcılar için güvenli olabilir ve 17 yaş ve üstü kullanıcılar için derecelendirilmiştir. Peki holla hesabımı nasıl silerim.

Holla Hesap Silme

Holla Hesabımızı sadece uygulama üzerinden silinebildiğini belirtip silme işlemine geçiyoruz

– Holla uygulamasını açıyoruz.

– Sağ üst köşedeki simgeye tıklayıp “Ayarlar” bölümüne geçiyoruz.

– Ayarlar bölümünden “HOLLA Hakkında” sekmesine tıklayınız.

holla hesap silme
holla hesap silme

– “Hesabı Sil” sekmesine tıklıyoruz.

holla hesabimi nasil silerim
holla hesabimi nasil silerim

– Hesap Sil sekmesine tıklamakla iş bitmiyor. “Holla, hesap güvenliğinizi daha iyi koruyabilmek için güvenli servislerini ve Gizlilik Politikasını güncelledi. Hesabınızı şimdi silebilirsiniz. Silme işlemi hesap silme isteği gönderdikten 30 gün sonra başlayacaktır. Hesabınız bu süre boyunca dondurulacak ve erişime kapalı olacaktır. Hesap silme işlemi bu 30 günlük süre zarfı boyunca istendiğinde iptal edilebilir. Hesabınız bu 30 günün sonunda kalıcı olarak silinecektir. Hala HOLLA hesabınızı silmek istiyor musunuz?” uyarısını okuduktan sonra “Hesabımı Sil” butonuna basıyoruz.

holla hesap kalici silme
holla hesap kalici silme

– “Hesabımı Sil” butonuna basmakla bitmiyor. Bir neden belirtip “Silmek İstiyorum” ile devam edin.

– Nedende belirtseniz henüz bitmedi. “Lütfen HOLLA hesabınızı silmek için kutucuğuna “DELETE” yazın. Uyarısını okuduktan sonra ekran alıntısından belli olmuyor ama alt tarafta bir kutucuk var oraya büyük harflerle DELETE yazdıktan sonra “Silmek İstiyorum” butonuna basabilirsiniz. Küçük harf kullanırsanız alt taraftaki “Silmek İstiyorum” butonuna tıklayamazsınız. 30 günlük kalıcı silme süreci başlamış oldu.

 

holla hesabimi nasil kapatirim
holla hesabimi nasil kapatirim

Holla Hesabı Tekrar Aktif Etme

Holla hesabınızı 30 günlük süre içinde tekrardan aktif etmek isterseniz eğer ne ile üye olduysanız (facebook ya da telefon numaranız) tekrardan giriş yapar ve “Hesabımı yeniden aktifleştir” butonuna tıklayarak silinme işlemini iptal etmiş olursunuz.

holla hesap aktif etme
holla hesap aktif etme