HOOTT Hesap Silme

  HOOTT Hesap Silme

  HOOTT Hesap Silme: HOOTT, dünyanın her yerinden rastgele sosyal hayatınızı eğlenceli ve basit bir şekilde zenginleştirecek ücretsiz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Konuşmaktan hoşlandığınız kişilerle bağlantıda kalın ve görüntülü sohbet ve fotoğraf paylaşımı yoluyla sohbet sohbetini hayata geçirin.

   

  VIP Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

  VIP aboneliğiniz varsa satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız ( Play Store/App Store, kredi kartı, ön ödemeli kart) yine aynı yöntemle iptal ettirmeniz gerekmektedir. HOOTT uygulamasını telefonunuzdan kaldırmanız ile ücretli üyeliğiniz kapatılmaz ve ücretlendirme devam eder. Abonelik yenilenme süresinden 24 saat öncesinden iptal işlemini gerçekleştirin

   

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme:
  * Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  * Menü Abonelikler’e dokunun.
  * İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme:
  * Ayarlar uygulamasını açın.
  * Adınıza dokunun.
  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  * Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Aradığınız aboneliği görmüyor musunuz?
  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  HOOTT Hesabımı Nasıl Silerim?

  VIP üyelinizi iptal ettiyseniz veya VIP üyeliğiniz yoksa, HOOTT hesabınızı silmek için sol üst köşedeki ayarlar seçeneğine gidin ve hesabı tıklayın. Sayfayı aşağı kaydırın ve hesabınızı silmeyi veya devre dışı bırakmayı seçin.