Hot Or Not Hesabı Nasıl Silinir

  Hot Or Not Hesabı Nasıl Silinir

  Hot Or Not Hesabı Nasıl Silinir: Hot or Not Silikon Vadisi mühendisler James Hong ve Jim Young tarafından Ekim 2000’de kuruldu. Kayıtlı kullanıcılarının profil bilgilerini güncellemesine, üyelerin birbirleriyle tanışmalarını, iletişim kurmalarını ve flört etmelerini sağlayan arkadaşlık ve tanışma amaçlı bir uygulamadır.

   

  Eğer ücretli ( VIP ) aboneliğiniz varsa Google Play Store / App Store üzerinden iptal etmelisiniz. Hot Or Not hesabınızı silmek ile VIP üyeliğiniz kapatılmaz ve ücretlendirme devam eder. Abonelik yenilenmeden iptal işlemini gerçekleştirin. Bu hizmet Google Play hesap ayarlarından iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir.

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
  1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  2. Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  3. Menü Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
  6. Talimatları uygulayın.

  App Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
  1. Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Adınıza dokunun.
  3. Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  4. Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun.
  5. Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  Hot Or Not Hesap Silme

  Hot Or Not uygulamasından silmek isterseniz “Profil > Ayarlar (Dişli Çark) > Hesap > Hesabı Sil” adımlarını takip edin. Daha sonraki adımlarda soruları yanıtlayın ve hesabınızı silin.

  https://hotornot.com/settings adresine tıklayın veya kopyalayıp web tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Açılan sayfanın altında Hesabı Sil‘e tıklayın. Daha sonraki adımlarda soruları yanıtlayın, şifrenizi girin ve hesabınızı silin.

  Hot or Not profiliniz artık herkese açık değil ve 30 günden sonra silinecek.