Hotels.com Hesap Silme

  Hotels.com Hesap Silme

  Hotels.com bir otel rezervasyon sitesidir. Şirket 1991 yılında David Litman ve Robert Diener tarafından kuruldu. Şu anda 34 dilde 85 web sitesi var. Dünya çapında büyük otel zincirlerinin yanı sıra self-catering oteller de içinde olmak üzere, müşterilerine geniş konaklama seçeneklerini sunmaktadır. Şirket, otel fiyatları, özellik ve uygunluk durumunu tek noktadan sunmanın yanı sıra seyahat edenlere yoğun sezonlar da konaklama yeri sağlanmasında yardımcı olmaktadır. Hotels.com hesap silme yazımız da Hotels.com sitesinde ki hesabımızı kalıcı silmeye çalışacağız

   

  Hotels.com Hesabı Nasıl Silinir

  Hotels.com üyeliğinizi sitesi üzerinden silmek için https://service.hotels.com/tr-tr/ bağlantı adresine tıklayın. “Bizimle iletişime geçin” butonuna tıklayın. Formu aşağıdaki resime göre doldurun ve gönderin. Formu gönderdikten sonra e-posta yoluyla hesabınızın silindiği konusunda bilgilendirileceksiniz. Hesabınızın silinme süresi 15-30 gündür. Bu süre içinde hesabınıza kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparsanız, silme işlemi iptal edilir ve hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

  hotels.com hesabı nasıl silinir
  hotels.com hesabı nasıl silinir

  Diğer yolu ise saat 9:00 – 22:00 saatleri arası 0212 375 52 26 numarasını arayıp silinmesini talep edebilirsiniz. Silmeden önce mutlaka mail aboneliğinden çıkmanız iyi olacaktır.

  Mail aboneliğinden çıkmak için https://tr.hotels.com/newsletter/unsubscribe.html bağlantı adresine tıklayın ve “Aboneliği İptal Et” butonuna basın.

  Rezervasyonlarınızı görmek ve iptal etmek için https://tr.hotels.com/account/bookingslist.html bağlantı adresinden yapabilirsiniz.

  Popüler konulara ulaşmak için https://service.hotels.com/tr-tr/ bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz.