Hürriyet Emlak Hesap Silme

  Hürriyet Emlak Hesap Silme

  2006 yılında emlak arayanları; ihtiyaçlarına uygun ve ilanlara, hızlı ve kolay bir şekilde buluşturmak amacıyla yola çıkan Hürriyet Emlak 170 kişiden oluşan ekibi ile aylık 20 milyon oturum, 7 milyon tekil kullanıcı sayısı olan sitede ki hesabınızı Hürriyet emlak hesap silme yazımızla silmeye çalışacağız.

  Herhangi bir siteden üyeliğinizi silmeye çalıştığınız da google aramalarında “Üyelik Sözleşmesi, Yardım ve Sıkça Sorulan Sorular, Kullanım Koşulları vs” gibi bağlantılar çıkıyorsa bilin ki hesabınızı silmek biraz sorun olacak. Hürriyet emlak aynı sorun var gibi.

  Hürriyet Emlak Bireysel Hesabı Nasıl Silinir

  Sitede hesabınızı kendiniz silmeniz için bir seçenek sunulmamış. https://www.hurriyetemlak.com/hurriyet-emlak/iletisim bağlantı adresine tıklayıp iletişim formu üzerinden hesap silmeyi talep edecektim. Lakin iletişim formu üzerinde üye olurken istemediği telefon numarasını şart koşmuşlar.

  Hürriyet Emlak Bireysel Hesabı Nasıl Silinir
  Hürriyet Emlak Bireysel Hesabı Nasıl Silinir

  destek@hurriyetemlak.com mail adresine “Hürriyet Emlak Bireysel Üyelik İptali” konulu bir mail yollayıp hesabımın kalıcı silinmesini talep ettim.

  Hurriyet Emlak Hesap Silme
  Hurriyet Emlak Hesap Silme

  – Gönderdiğimiz maile yanıt geldi ve Hürriyet emlak bireysel hesabımız silindi.

  “Talebiniz üzerine üyeliğiniz iptal edilmiş ve e-posta adresiniz kayıtlarımızdan çıkarılmıştır.

  Yeniden üye olmak isterseniz, sizi tekrar aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri”