Home iletişim ICQ Hesap Silme

  ICQ Hesap Silme

  ICQ Hesap Silme

  ICQ Hesap Silme: ICQ,  arkadaşlarınız ve kişilerinizin İnternet’te de çevrimiçi olduklarını size bildiren indirebileceğiniz bir programdır. ICQ , onları sayfanıza koymanıza, onlarla sohbet etmenize ve PC’den PC’ye aramalara, PC’den telefona ve telefondan telefona arama kartlarını başlatmanıza ve bunlara katılmanıza olanak tanır. Mail.ru’ya göre, anlık mesajlaşma platformu her ay dünya çapında 11 milyon kişi tarafından kullanılıyor.

   

  Öne Çıkan ICQ Uygulama Özellikleri

  • Sesli ve görüntülü aramalar
  Telefonunuzdaki bakiyeyi bitirmemek için aramalarınızı ICQ üzerinden yapın: sesli ve görüntülü aramaları büyük grup olarak veya bire bir olarak yapın.

  • Stikerler önermektedir
  Stiker göndermek mümkünse yazmanın ne gereği var? ICQ konuşma içeriğine bağlı olarak en uygun mesajları önerir.

  • Cevapları önerir
  “ICQ, size yazdıklarını analiz eder ve hazır cevaplar önerir. Yazmaya üşendiğinizde
  veya basit cevap gerektiğinde “Tamam”, “Teşekkür ederim”, “Yapacağım” kullanın.”

  • Sesli mesajları açıklıyor
  Sesli mesajınızı dinleyemiyorsanız okuyun. ICQ sesli mesajları yazılı mesajlara çevirmektedir — böylece metroda, derslerde, toplantıda veya kulaklık unuttuğunuzda sizi kurtaracaktır.

  • Kanallar, sohbetler, botlar
  İlginç kanallara abone olun, grup konuşmaları oluşturun ve arkadaşlarınızla iletişimde kalın ve hayatınızı kolaylaştıran botları kullanın.

  • Çok fazla kullanılabilir takma ad
  Adınızı ve soy adınız içeren güzel takma ad seçmeye yetişin. Gizlilik avantajı – telefon numarasını paylaşmanıza gerek yok.

  • Maskeler ve görüntülü aramalar
  konuşmadan sıkıldığınızda masker takın. Alışık ve değişik konulu 30 tane animasyonlu 3D maske yaptık.

  • Sıkıştırılmadan videolar ve fotoğraflar
  Güzel ve kaliteli resimlerle ve videolarla paylaşmak istiyorsanız, onları sıkıştırmadan gönderin. Kalite önemli değilse, dosya bir kaç saniyede iletilecektir.

  • Cihazlar arasında senkronizasyon
  Tüm cihazlarda konuşmalarınızı, rehberinizi ve kanalları görebilirsiniz. Tüm konuşmalarınız ve bilgileriniz yeni telefonunuzda bile çıkacaktır, bu yüzden herhangi yedekleme yapmanıza gerek yoktur.

   

  ICQ Neden Başarısız Oldu

  Bunun en önemli nedeni MSN Messenger, Windows’un yeni sürümleri ile önceden yüklenmiş olarak gelmiş olmasıydı.

  ICQ Hesabımı Nasıl Silerim

  Mobil uygulamasında ICQ hesabınızı silmek için bir seçenek bulamadım ama https://web.icq.com/ sitesinde oturum açın ve önce “Security“e sonra “Delete my account“a tıklayın. Açılan ekranda “SEND SMS” butonuna tıklayın. Telefonunuza gelen kodu yazın ve “Delete” butonuna tıklayın. ICQ hesabınız silindi.

  ICQ Hesap Silme
  ICQ Hesap Silme