Home alışveriş iHerb Hesabı Nasıl Silinir

  iHerb Hesabı Nasıl Silinir

  iHerb Hesabı Nasıl Silinir

  iHerb Hesabı Nasıl Silinir: Kalifornia merkezli olan iHerb, 1996 yılından beri 1.200 üzerinde markadan 30.000 fazla ürüne sahip bir perakendecidir. Sağlıklı yaşam ürünleri satan iHerb zamanla market ürünleri, güzellik ve kişisel bakım ürünleri ekledi.

   

  Good Manufacturing Practice (GMP) sertifikasına sahip olan iHerb, mobil uygulaması 10 dil (İngilizce, İspanyolca, Japonca, Çince, Rusça, Korece, Arapça, Portekizce, Almanca ve Fransızca) ve 45 küresel para birimi için destek sağlar. iHerb, 150 ülkede ürünleri doğrudan tüketiciye ulaştırır.

   

  iHerb Hesabınızdan Kredi Kartı Kaldırma

  Ödeme yöntemini iHerb hesabınızdan kaldırmanın 2 yolu vardır:

  1- Sipariş verdiğinizde, ödeme yöntemi olarak eklediğinizde kredi kartınızıkaydetme seçeneği mevcuttur. Varsayılan olarak işaretlenmiştir ve ”Save Credit Card For Future Purchases (Gelecekteki Alımlar İçin Kredi Kartını Kaydet)” yazmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizin kayıt edilmesini istemiyorsanız kutucuğu işaretlemeyin.

  iherb hesabı nasıl silinir
  iherb hesabı nasıl silinir

   

  2- İkinci seçenek, hesabınızda kayıtlı ödeme yöntemini silmenizdir. Kredi Kartı Ayarlarınıza gitmek için https://secure.iherb.com/myaccount/creditcards bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

  Kart bilgilerinizi kaldırmada sorun yaşıyorsanız, https://www.iherb.com/css/contact

  Adresinden destekle görüşün.

   

   

  iHerb Hesabımı Nasıl Silerim

  Eğer bekleyen herhangi bir siparişiniz yoksa iHerb hesabınızı silmeye geçebilirsiniz. Bunun için https://www.iherb.com/css/contact bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Açılan İletişim formu açılacak. Üyelik bilgilerinizi yazın. Formu aşağıdaki gibi doldurun

   

  Subject: Delete iHerb Account

  Message: Hello, I want my iHerb membership and all my information to be permanently deleted

   

   

  iherb hesabımı nasıl silerim
  iherb hesabımı nasıl silerim

  Formu doldurduktan sonra “Send Message” butonuna tıklayın. iHerb hesabınız yakın zamanda silinecektir