Ikea Hesabı Nasıl Silinir

  Ikea Hesabı Nasıl Silinir

  Ikea Hesabı Nasıl Silinir: IKEA, İsveç kökenli uluslararası bir mobilya mağazasıdır. 2005′ te 20′ den fazla mağazası hizmete açıldı. Aralık 2016 itibarıyla 48 ülkede 392 mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalar, çoğu Avrupa’da olmak üzere, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Asya ve Avustralya’da vardır

  Türkiye’de ilk IKEA mağazasını Mayıs 2005 tarihinde İstanbul Ümraniye’ de açan MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş, halihazırda İstanbul’ da 3, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’ da 1’ er olmak üzere toplamda 7 mağaza; Bodrum ve Adana’ da 1’er olmak üzere toplamda 2 “Sipariş ve Teslim Noktası” ve İnternet Mağazası ile faaliyetine devam etmektedir. IKEA mağazaları, 8.000 çeşidi aşkın ürüne, milyonlarca fikir ve akıllı çözüme ulaşma imkanı sunmaktadır.

   

  Ikea Hesabımı Nasıl Silerim

  IKEA hesabınızı hem web sitesi hem de mobil uygulaması ile kapatabilirsiniz.

  Mobil uygulamasından hesabınızı devre dışı bırakmak için sırasıyla “Menü > Hesabım > Kişisel Bilgilerim” adımlarını takip edin (Ikea’dan ticari elektronik bildirim almak istemiyorsanız onayı kaldırın) ve “Üyeliğimi Pasif Et” butonuna tıklayın.

   

  Ikea Hesabi Nasil Silinir
  Ikea Hesabi Nasil Silinir

  Web sitesinden hesabınızı devre dışı bırakmak için sırasıyla “Hesabım > Kişisel Bilgiler” (Ikea’ dan ticari elektronik bildirim almak istemiyorsanız “onaylamıyorum” a tıklayın ve “Değişikliği kaydet” butonuna tıklayın)  adımlarına tıkladıktan sonra “Üyeliğimi Pasif Et” butonuna tıklayın.

  “Üyeliğinizin pasif edilmesini onaylıyor musunuz?” uyarısını “Evet” e tıklıyor ve Ikea hesabınızı devre dışı bırakmış oluyoruz.