InDriver Hesabı Nasıl Silinir

  InDriver Hesabı Nasıl Silinir

  InDriver Hesabı Nasıl Silinir: InDriver, en yüksek rekabete sahip en büyük metropol alanlarda faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda, nüfusu sadece yedi ila sekiz bin arasında olan küçük köylerde faaliyet göstermektedir. Bu nedenle, herhangi bir köy, kasaba veya şehrin sakinlerinin ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde uyum sağlayabildiğimiz kanıtlanmıştır.

  Bugün, inDriver dünya çapında en iyi 5 uluslararası yolcu hizmetinden biridir. Şirket, aktif uluslararası genişlemesini sürdürerek, artan sayıda kullanıcıya optimum seyahat koşullarını belirleme ve onları fiyat manipülasyonundan koruma fırsatı sunuyor.

  InDriver Hesabımı Nasıl Silerim

  InDriver hesabınızı kapatmak istiyorsanız support@indriver.com mail adresine e-posta göndermek gerekiyor. E-postanın içeriği aşağıdaki gibi olmalıdır.

  I, ______(First name, Last name), driver’s licence number ______, phone number ______ (with country code), hereby withdraw my consent to the processing of my personal data by the inDriver service.

  (Ben,  ______ (Adı, Soyadı), ehliyet numarası ______, telefon numarası  ______ (ülke kodu ile), böylelikle kişisel verilerimin inDriver servisi tarafından işlenmesine ilişkin iznimi geri çekiyorum.)

  Indriver hesabınızda para kalmışsa, kalan miktarın iadesi için banka bilgilerinizi göndereceğiniz e-postaya taramasını ek olarak ekleyin.